Hyundai Coupe (2100 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Положення про передачу справ і функцій в АТ

Положення про передачу справ і функцій в АТ

раздел Акціонерне товариство / Акционерное общество
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 609     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Положення про передачу справ і функцій в АТ Положение о передаче дел и функций в АО
Скачать Положення про передачу справ і функцій в АТ бесплатно

 

 

_____________________________________________________

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ПЕРЕДАЧУ СПРАВ І ФУНКЦІЙ В АТ

 

 

 

 

 

м. ___________________

 

 

 

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Спостережною (наглядовою) радою

АТ «_________________________»

___________________ р.

Протокол № ___________________

 

 

 

            Це Положення розроблене відповідно до чинного законодавства та Статуту АТ і визначає процедури передачі справ і функцій директорами (головами Правління) АТ при їх звільненні й вступі на цю посаду та іншими посадовими особами АТ.

            Передача справ і функцій директорами (головами Правління) регламентується цим Положенням, а передача справ і функцій іншим службовим керівним складом АТ здійснюється на основі наказів, що видаються Головою Правління або керівниками структурних підрозділів відповідно до їх компетенції.

 

1. Зміна директора (Голови Правління) АТ і передача при цьому справ і функцій може здійснюватись згідно із Статутом тільки при відповідному рішенні вищих органів управління АТ.

 

2. Рішення повинно мати форму письмової виписки з протоколу рішення вищих органів управління АТ з обов'язковим зазначенням дати:

            звільнення з посади директора (Голови Правління) АТ попередньої особи;

            вступу на посаду директора (Голови Правління) АТ іншої особи.

 

3. Дати звільнення й обрання на посаду директора (Голови Правління) АТ можуть не збігатися. На період передачі справ і функцій, визначений рішенням вищого органу управління (до 10 днів), виконуючим обов'язки директора (Голови Правління) АТ є його перший заступник. Якщо рішення приймається загальними зборами і загальні збори не вирішили питання про призначення, вони можуть зобов'язати Спостережну (наглядову) раду подати іншу кандидатуру директора (Голови Правління) в певний (місячний) термін.

 

4. У виписці з протоколу вищих органів управління має бути чітко вказано особу на посаду директора (Голови Правління), прізвище, ім'я та по батькові.

 

5. Термін вступу на посаду визначається вищим органом управління і може починатися з моменту оголошення підсумків голосування. Для нагляду за передачею справ і функцій створюється наглядова комісія з членів Спостережної ради. В наглядову комісію можуть увійти інші посадові особи АТ.

 

6. Для передачі справ і функцій вищі органи управління АТ можуть призначити термін від 1 до 10 днів.

 

7. Для вступу на посаду знов обраному директору (Голові Правління) АТ потрібно укласти контракт (відповідно до типової форми) з АТ.

 

8. Усі структурні підрозділи і персонал АТ повинні бути оповіщені про зміну директора (Голови правління) АТ у доступній формі (письмово, засобами телефонного та телетайпного зв'язку та ін.).

 

9. З моменту вступу на посаду знов вибраного директора (Голови Правління) АТ до нього переходить право підпису на зовнішніх і внутрішніх (відповідно до компетенції) документів АТ.

Протягом терміну передачі справ і функцій це право реалізує перший заступник Голови Правління.

 

10. Фінансовий відділ АТ має не пізніше ніж за два дні до закінчення терміну передачі справ і функцій підготувати та здати в банківську установу облікову картку з підписом нового директора

(Голови Правління) АТ.

 

11. Відповідний відділ у 3-денний термін має сповістити основних контрагентів АТ про зміни в його керівному складі.

 

12. В період передачі справ і функцій здійснюється ряд заходів, серед яких основним є підписання акта здачі-приймання справ.

 

13. Акт здачі-приймання справ має включати:

            офіційну передачу печатки (в канцелярії);

            передачу документації (згідно з нормативним документоведенням);

            передачу матеріальних цінностей (якщо особа була матеріально відповідальною);

 

14. Стосовно документації незакінчені справи мають бути передані з необхідними поясненнями, у тому числі на вимогу нового директора (Голови Правління) АТ по узгодженню з наглядовою комісією - у письмовій формі.

 

15. На вимогу знов вступаючого на посаду директора (Голови Правління) АТ по узгодженню з наглядовою комісією може бути призупинена дія укладених попереднім директором (Головою Правління) АТ договорів, виконання яких може завдати шкоди АТ. При цьому правовідносини з контрагентами визначаються чиним законодавством і Положенням про порядок укладання і виконання угод в АТ.

 

16. Акт здачі-приймання має бути підписаний особами:

            яка здала справи;

            яка прийняла справи;

            членами наглядової комісії.

Цей документ реєструється і зберігається згідно з Порядком обліку і зберіганням нормативних актів АТ.

 

17. Передача справ і функцій вважається завершеною після підписання акта здачі-приймання особами, які здають і приймають справи, а також 3/4 членів наглядової комісії. Якщо особа, яка залишила посаду директора (Голови Правління) АТ протягом відведеного терміну, не підписала цей акт і водночас інші підписи є, передача визнається здійсненою.

 

18. Якщо наглядова комісія під час передачі справ і функцій розцінила дії попереднього директора (Голови Правління) АТ як такі, що завдали шкоди інтересам АТ, АТ має право вимагати відшкодування відповідно до чинного законодавства.

 

19. Передача справ і функцій іншим керівним складом АТ здійснюється згідно із Статутом і цим Положенням наказами вищих керівників. При цьому наказ має містити:

            причину передачі справ і функцій;

            осіб, які займаються передачею справ і функцій;

            порядок передачі справ і функцій;

            осіб, відповідальних за своєчасну передачу справ і функцій.

 

20. Залежно від рівня менеджерів наказ може містити також інші положення. Обов'язковим для менеджера, що здає справи, є:

            передача документації (відповідно до нормативного документоведення);

            передача матеріальних цінностей (якщо особа була матеріально відповідальною).

 

21. Незакінчені справи мають бути передані з необхідними поясненнями, в тому числі на вимогу вступаючого на посаду нового менеджера - у письмовій формі. Контроль за цим здійснює вищестоящий керівник.

 

22. На вимогу знов вступаючого на посаду менеджера за узгодженням з директором (Головою Правління) АТ може бути призупинена дія розпоряджень і наказів попереднього менеджера, виконання яких може завдати шкоди АТ у цілому або його структурному підрозділу.

 

23. При передачі справ і функцій може за розпорядженням директора (Голови Правління) бути оформлений акт здачі-приймання, який підписується особами:

            яка здала справи;

            яка прийняла справи.

 

24. Цей документ реєструється і зберігається згідно з Порядком обліку і зберігання нормативних актів АТ.

 

25. Передача справ і функцій вважається завершеною після підписання акта здачі-приймання особами, які здають і приймають справи. Якщо особа, яка залишила посаду менеджера протягом відведеного терміну, не підписала цей акт і водночас є підпис вступаючого на посаду, передача визнається здійсненою.

 

26. Якщо вступаючий на посаду менеджер під час передачі справ і функцій розцінив дії свого попередника як такі, що завдали шкоди інтересам АТ, він має звернутись у вищі органи управління АТ, а АТ приймає рішення про відшкодування в порядку чинного законодавства.

 

27. Особливості передачі справ і функцій, не врегульовані цим Положенням, регулюються чинною законодавчо-нормативною базою.

   
     

Теги документа: положення акціонерний товариство справа

Скачать Положення про передачу справ і функцій в АТ
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 609     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Пиротехника для вашего праздника

Отличная пиротехника: салютные установки, ракеты, римские свечи, вулканы, фонтаны на любое праздничное событие на www.salutes.com.ua
044-599-41-66, 097-963-64-63
Александр

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>