Nissan Note (1700 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Скарга на бездіяльність судового виконавця

Скарга на бездіяльність судового виконавця

раздел Скарги / Жалобы
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 591     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Скарга на бездіяльність судового виконавця Жалоба на бездействие судебного исполнителя
Скачать Скарга на бездіяльність судового виконавця бесплатно

 

Начальнику відділу державної виконавчої

служби __________________ районного управління юстиції м. __________________

_________________________________________

 

СТЯГУВАЧ:

_________________________________________

_________________________________________

_________________________________________

_________________________________________

 

 

 

СКАРГА

на бездіяльність судового виконавця

 

 

__________ року ____________________ районним судом м. __________ було винесено рішення за позовом __________ Христини Олегівни до __________ Льва Миколайовича про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок ДТП (справа № _______). Присуджено __________ Льву Миколайовичу виплатити мені, __________ Христині Олегівні, ______ грн матеріальної шкоди і ______ грн компенсації за заподіяну моральну шкоду. Постановою Апеляційного суду __________ області від __________ року дане рішення залишено без змін.

            __________ року я отримала в суді виконавчий лист і в той же день подала його разом із заявою від відкриття виконавчого провадження до відділу державної виконавчої служби __________ районного управління юстиції м. __________.

            Оскільки ніяких документів про те, чи прийнято мою заяву, які виконавчі дії вчиняються і т. д., я не отримувала, через 2 місяці, __________ року я пішла в державну виконавчу службу дізнатися про долю моєї заяви.

            У канцелярії мені повідомили, що моя справа розписано державному виконавцю __________ Ігорю Дмитровичу. Я пішла до нього на прийом, і він повідомив мені, що тільки 15 січня ухвалив постанову про відкриття виконавчого провадження, тому ніяких дій вчинити ще не встиг. На мої заперечення про те, що виконавчий документ надійшов до нього 2 місяці тому, він в грубій формі відповів, що за законом у нього є півроку на вчинення всіх дій і, крім того, є більш важливі справи, тому моє може і почекати.

            Вважаю, що державний виконавець __________ Ігор Дмитрович, діючи, порушує мої права.

Згідно зі ст. 24 Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець у 3-х денний термін з дня надходження до нього виконавчого документа зобов'язаний винести постанову про відкриття виконавчого провадження. Не пізніше наступного дня копія цієї постанови має бути відправлена ​​стягувачу, боржнику та органу, який видав виконавчий документ.

            Таким чином, державний виконавець __________ І. Д., по-перше, порушив термін прийняття виконавчого документа до виробництва, а по-друге, порушив вимоги закону про повідомлення стягувача про відкриття виконавчого провадження, чим грубо порушив мої права.

            Більше того, так як державний виконавець не відправив боржнику копію постанови про відкриття виконавчого провадження, боржник не був повідомлений про надані йому строків добровільного виконання рішення, внаслідок чого паралізується можливість здійснення подальших виконавчих дій.

            Вважаю, що державний виконавець _________ І. Д. безпідставно протизаконно затягує процес виконавчого провадження, чим грубо порушує мої права за рішенням суду.

 

На підставі викладеного, керуючись ст. 8 Закону України «Про виконавче провадження»,

 

ПРОШУ

 

1. Взяти до уваги мою скаргу на бездіяльність судового виконавця і зобов'язати державного виконавця __________ Ігоря Дмитровича провести виконавчі дії по справі № __________ в порядку та у строки, передбачені Законом України «Про виконавче провадження», а саме - негайно відправити боржнику та стягувачу копії постанови про відкриття виконавчого провадження, у разі невиконання боржником рішення суду в добровільному порядку - негайно приступити до примусового стягнення грошових сум.

 

_____________ року                                      ____________________


Теги документа: суд скарга судовий бездіяльність виконавець

Скачать Скарга на бездіяльність судового виконавця
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 591     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Юр. поддержка от 15 грн

Международная юридическая компания предоставит услуги:Юридическая поддержка деятельности ЧП. Предоставление договоров. Анализ документов.Письменные консультации. Неограниченное количество устных консультаций.Экстренная правовая помощь. Юридическое сопровождение, и др.Годовое обслуживание.На данный момент обслуживаем более 25 000 клиентов.www.laweyr.nethouse.ru
0933965394
Сергей

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>