Nissan Note (1700 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Заява про відвід судді

Заява про відвід судді

раздел Заяви / Заявления
раздел Заяви, клопотання / Заявления, ходатайства
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 552     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Заява про відвід судді Заявление об отводе судьи
Скачать Заява про відвід судді бесплатно

 

ДО ________________________________ СУДУ

_________________________________________

 

ЗАЯВНИК:

_________________________________________

_________________________________________

_________________________________________

_________________________________________

 

 

 

 

ЗАЯВА ПРО ВІДВІД СУДДІ

 

У провадженні судді ____________________ міського суду ______________ області __________ С. А. перебуває справа за позовом __________ Л. І. до КП «__________» про скасування наказу про переведення та поновлення на роботі.

 

У ____ році __________ Л. І. звернулася в __________ міського суду з позовом до КП «__________» про визнання переведення на роботу незаконним і поновлення на посаді. Справу розглядав суддя __________ міського суду __________ С. А. у порядку адміністративного судочинства (справа № __________). Свої вимоги позивачка обгрунтовувала тим, що відповідач, як вона вважала, незаконно перевів її на іншу посаду, і просила суд визнати незаконним її переведення на іншу посаду і відновити в колишній посаді.

 

__________ року по цій справі було винесено рішення, позов задоволено. Відповідач, вважаючи рішення незаконним і необгрунтованим, подав апеляційну скаргу на дане рішення. Ухвалою __________ апеляційного адміністративного суду від __________ р. постанову __________ міського суду у справі № __________ було скасовано, і провадження у справі закрито на тій підставі, що справу належить розглядати в порядку цивільного, а не адміністративного судочинства.

 

У березні _____ року __________ Л. І. звернулася в __________ міського суду з позовом до КП «__________» про скасування наказу про переведення та поновлення на роботі. Підстави і предмет даного позову ідентичні основи і предмету позову у справі № __________. Відмінність полягає лише в тому, що позивачка просить прийняти і розглядати позовну заяву в порядку цивільного, а не адміністративного судочинства.

 

Таким чином, суддя __________ міського суду __________ С. А. фактично брав участь у розгляді цієї суперечки і виносив рішення, яке відповідач вважав незаконним і необгрунтованим і оскаржив в установленому порядку.

 

Відповідно до ст. 20 Цивільного процесуального кодексу України при наявності обставин, що викликають сумніви в об'єктивності і неупередженості судді, суддя не може брати участі в розгляді справи і підлягає відводу (самовідводу).

            Статтею 21 Цивільного процесуального кодексу України проголошується неприпустимість повторної участі судді у розгляді справи.

 

Суддя __________ міського суду __________ С. А. фактично розглянув спір між позивачем і відповідачем. Зміна підсудності не дає підстави вважати, що змінився суперечка.

 

Зазначені обставини викликають сумніви в об'єктивності і неупередженості судді __________ міського суду __________ С. А.

 

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 20, 21, 23 Цивільного процесуального кодексу України,

 

ПРОШУ

 

1. Відсторонити суддю __________ міського суду __________ С. А. від розгляду справи № _______ та передати справу на розгляд іншому судді.

 

_____________ року                                      ____________________

   

 


Теги документа: заявление заява суд відвід

Скачать Заява про відвід судді
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 552     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Работа для юристов

Ищем юристов для удаленной работы (составление типовых документов)
599-41-66, 097-963-64-63
[email protected]

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>