Nissan Note (1700 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Вказівки по кримінальній справі (в порядку ст. 1141 КПК України)

Вказівки по кримінальній справі (в порядку ст. 1141 КПК України)

раздел Інше / Другое
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 216     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Вказівки по кримінальній справі (в порядку ст. 1141 КПК України) Указания по уголовному делу (в порядке ст. 1141 УПК Украины)
Скачать Вказівки по кримінальній справі (в порядку ст. 1141 КПК України) бесплатно

В.о. слідчого ________________________________ УМВС України

в _____________________ області

капітану міліції ___________________ Є.В.

 

ВКАЗІВКИ ПО КРИМІНАЛЬНІЙ СПРАВІ

(в порядку ст. 1141 КПК України)

 

 

м. _________________

_______________ року

 

Мною, в.о. начальника СВ __________ ВМ ЯМВ УМВС України в __________ області майором міліції __________ В.В., вивчено стан досудового слідства у кримінальній справі № _____, порушеній за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.

 

            З метою встановлення об’єктивної істини у справі та активізації розслідування, керуючись положеннями ст. 114-1 КПК України, Вам необхідно виконати наступне:

            Прийняти справу до свого провадження.

            Узгоджено з начальником __________ ВМ ЯМВ УМВС створити слідчо-оперативну групу щодо розслідування кримінальної справи.

            Скласти план слідчих дій та оперативно-розшукових заходів, в якому вказати терміни та конкретних виконавців, запланованих заходів.

            Допитати в якості свідка в.о. директора ТОВ «__________»__________ О.А. з обставин, викладених ним у заяві про злочин. Витребувати від нього цивільний позов, визнати його (представника ТОВ «__________») представником цивільного позивача.

            Допитати в якості свідків з досліджуваних у справі питань (обставин та умов укладання договорів зберігання __________, умов зберігання та оплати, порядку повернення власнику, обставини відвантаження) президента ТОВ «__________» __________ І.А., начальника комерційного відділу ТОВ «__________» __________ О.О.

            Провести виїмки документів, які підтверджують договірні відносини між ТОВ «__________» та ТОВ «__________», та документів, які підтверджують рух __________, переданого на зберігання ТОВ «__________». Оглянути їх, дослідити та вирішити питання про приєднання до справи в якості документів.

            Оглянути та дослідити, вилучені у Головному управлінні статистики __________ області звіти про наявність та надходження __________, вирішити питання про приєднання їх до справи в якості документів.

            Доручити органу дізнання встановити особу чоловіка, який представився комерційним директором на ім’я ____________________. Допитати його з відомих йому обставин справи.

            Допитати в якості свідків з досліджуваних у справі обставин та з обставин невиплати їм заробітної плати працівників ТОВ «__________» __________ І.І., _________ М.М. та _________ А.А.

            Прийняти рішення про виділення з кримінальної справи матеріалів за фактом невиплати заробітної плати вищевказаним працівникам та спрямування їх до прокуратуру __________ району м. __________ для проведення перевірки та прийняття рішення в порядку, передбаченому ст. 97 КПК України.

            Допитати в якості свідка представника АТ «__________» __________ О.О. з обставин, викладених нею у заяві про злочин. Витребувати від неї цивільний позов, визнати її представником цивільного позивача.

 

З урахуванням результатів проведених слідчих дій та оперативно-розшукових заходів спланувати подальше розслідування кримінальної справи та вирішити питання про наявність у діях посадових осіб ТОВ «__________» ознак злочину, передбаченого ст. 191 КК України. Прийняти у справі законне рішення.

 

У разі необхідності, з метою встановлення об’єктивної істини та усунення наявної неповноти, виконати інші слідчі дії та доручити проведення оперативно-розшукових заходів, необхідність у проведенні яких виникне під час провадження досудового слідства у справі. Про хід виконання вказівок доповісти у строк до __________ року.

 

__________ року                                            _______________________


Теги документа: справа уголовная кримінальний

Скачать Вказівки по кримінальній справі (в порядку ст. 1141 КПК України)
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 216     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Работа для юристов

Ищем юристов для удаленной работы (составление типовых документов)
599-41-66, 097-963-64-63
[email protected]

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>