Nissan Note (1700 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Апеляційна скарга на рішення суду про усунення перешкод в користуванні житлом та висилення (порушення судом норм права та неповного дослідження обставин справи)

Апеляційна скарга на рішення суду про усунення перешкод в користуванні житлом та висилення (порушення судом норм права та неповного дослідження обставин справи)

раздел Скарги / Жалобы
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 367     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Апеляційна скарга на рішення суду про усунення перешкод в користуванні житлом та висилення (порушення судом норм права та неповного дослідження обставин справи) Апелляционная жалоба на решение суда об устранении препятствий в пользовании жильем и выселение (нарушение судом норм права и неполного выяснения обстоятельств дела)
Скачать Апеляційна скарга на рішення суду про усунення перешкод в користуванні житлом та висилення (порушення судом норм права та неповного дослідження обставин справи) бесплатно

 

Апеляцiйний суд ___________________ області

__________________________________________

 

через:

__________________________________________

__________________________________________

 

АПЕЛЯНТ: (Відповідач 1):

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

ПОЗИВАЧ:

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

ВІДПОВІДАЧ 2:

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

ВІДПОВІДАЧ 3:

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

 

Справа № ________________

 

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА

на рішення про усунення перешкод в користуванні житлом та висилення

 

 

            __________ року суддею ____________ міськрайонного суду ____________ області ____________ П.П. було ухвалено рішення, яким повністю задоволені позовні вимоги ____________ Д.Д. до ____________ С. М., ____________ С.С., ____________ В.В. про усунення перешкод в користуванні житлом та висилення.

            Згідно ст. 292 ЦПК України право апеляційного оскарження мають також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їх права та обов’язки.

            __________ року до апеляційного суду ____________ області через ____________ міськрайонний суд ____________ області мною було подано заяву про апеляційне оскарження рішення від ____________ р. по справі № _________.

            Вважаю, що при ухвалені рішення судом було порушено норми матеріального та процесуального права та неповно досліджені та з’ясовані обставини справи.

 

Свої доводи обґрунтовую наступним.

1. Так, судом встановлено, що квартира № ___ у будинку № ___ по вулиці ____________ у м. ____________ належить ____________ Д.Д. на підставі договору купівлі – продажу, укладеного __________ р. Право власності на квартиру зареєстровано __________ р., що підтверджується витягом виданим КП «____________ бюро технічної інвентаризації» № ____________.

            Проте, квартира № ___ у будинку № ___ по вулиці ____________ у місті ____________ належить моїй матері – ____________ Аллі Сидорівні, згідно договору дарування, посвідченого ____________ року приватним нотаріусом ____________ нотаріального округу ____________ Б.Б. за реєстровим № ____.

            Договір дарування від __________ р. ніким не оспорювався та не визнавався не дійсним у судовому порядку.

            __________ року, вказану квартиру, яка належить ____________ А.С. на праві власності, було придбано на прилюдних торгах, що проводились ____________ філією СДП «____________», громадянкою ____________ Т.І. Стягнення на квартиру Сидоренко А.С. проводилось у зв’язку з борговими зобов’язаннями ____________ С.М. перед третіми особами.

            Виконавчі дії щодо опису й арешту вищезазначеної квартири виконувались з грубим порушенням норм діючого законодавства, результатом яких стало те, що державного виконавця, згідно вироку суду, який набрав законної сили, притягнуто до кримінальної відповідальності за ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України.

            ____________ року ____________ Т.І. здійснила відчуження вищезазначеної квартири шляхом укладення договору купівлі-продажу з ____________ Д.Д.

            Частиною 4 статті 334 ЦК України передбачено, що якщо договір про відчуження майна підлягає державній реєстрації, право власності у набувача виникає з моменту такої реєстрації. Право власності на зазначену квартиру у ____________ Т.І. виникло на підставі постанови ____________ місьрайонного суду ____________ області від __________ р. (суддя ____________ П.П.), якою суд зобов’язав КП «____________ бюро технічної інвентаризації» провести державну реєстрацію права власності на квартиру № ___ у буд. № ___ по вул. ____________ м. ____________.

            ________ року вищезазначена постанова була скасована Ухвалою ____________ апеляційного адміністративного суду. Справу направлено на новий розгляд.

            Під час розгляду справи в апеляційному суді ____________ Т. І. здійснила відчуження спірної квартири шляхом укладення договору купівлі – продажу з ____________ Д.Д.

            На даний момент справа, відносно правомірності реєстрації права власності на зазначену квартиру за ____________ Т.І., розглядається у ____________ апеляційному адміністративному суді.

2. Судом встановлено, що мені на праві приватної власності належить домоволодіння, розташоване за адресою: ________________________________________________.

            Але з цим фактом погодитись не можна, оскільки суд дійшов до такого висновку на підставі довідки № _______, виданій ____________ ДБТІ __________ р. Вказана будівля була відчужена мною шляхом укладення договору купівлі – продажу.

 

3. Твердження суду, щодо того, що мої представники, нібито, не заперечують, що житлове приміщення руйнується, а дії відповідачів унеможливлюють користування квартирою її власником - свідчить про те, що суд взагалі не звернув увагу, та не надав належну оцінку обставинам, викладених у письмових запереченнях, наданих моїми представниками.

Взагалі справу було розглянуто за одне засідання.

            Статтею 9 ЖК України передбачено, що ніхто не може бути виселений із займаного жилого приміщення або обмежений у праві користування жилим приміщенням.

            У статті 116 ЖК України зазначено, що виселення без надання іншого жилого приміщення можливо у випадках:

1) руйнування або псування житла наймачем або іншими особами, за дії яких він відповідає;

2) використання житла наймачем або особами, за дії яких він відповідає, не за призначенням;

3) систематичного порушення наймачем або особами, за дії яких він відповідає, прав та інтересів сусідів;

4) незаконного зайняття жилого приміщення;

5) визнання ордера на жиле приміщення недійсним внаслідок неправомірних дій осіб, які одержали ордер.

 

Задовольняючи позов, суд першої інстанції цих вимог закону не врахував.

            Статтею 60 ЦПК України передбачено, що кожна сторона зобов’язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог.    В матеріалах справи не міститься жодних доказів, підтверджуючих факт руйнування нами житлового приміщення.

            Взагалі, здійснюючи купівлю вищезазначеної квартири, позивач навіть не бачив у якому вона стані, оскільки ніколи не знаходився всередині спірної квартири.

            Вважаю, що здійснюючи купівлю вищезазначеної квартири, ____________ Д.Д. знав, що відносно квартири ведуться судові тяжби, оскільки продавцем виступила його сестра ____________ Т.І., з якою вони працюють на одному підприємстві.

            Також хочу звернути увагу шановного суду, що іншого житла ні я, ні мій син не маємо. Вищевказана квартира є нашим єдиним місцем проживання. Тому виселення нас з займаного приміщення порушує наші права, гарантовані статтею 47 Конституції України, згідно якої ніхто не може бути примусово позбавлений житла.

            Таким чином вважаю, що суд не навів переконливих доводів на обґрунтування рішення про виселення відповідачів зі спірної квартири.

 

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 47 Конституції України, ст. 334, ст. 364, ст. 366 ЦК України, ст. 9, ст. 116 ЖК України, ст. 292, ст. 295, ст. 296 ЦПК України,

ПРОШУ:

1. Постановити ухвалу, якою скасувати рішення суду першої інстанції і закрити провадження у справі.

 

Додатки:

            1. Докази сплати держмита – оригінал.

            2. Докази сплати витрат з ІТЗ судового процесу – оригінал.

            3. Вирок по справі № ________ – 5 копій.

            4. Апеляційна скарга – 4 копії.

 

_____________ року                                      ____________________

Скачать Апеляційна скарга на рішення суду про усунення перешкод в користуванні житлом та висилення (порушення судом норм права та неповного дослідження обставин справи)
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 367     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Работа для юристов

Ищем юристов для удаленной работы (составление типовых документов)
599-41-66, 097-963-64-63
[email protected]

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>