Hyundai Coupe (2100 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Позовна заява про спонукання до продовження дії договору оренди на тих же умовах і на той же строк

Позовна заява про спонукання до продовження дії договору оренди на тих же умовах і на той же строк

раздел Позовні заяви / Исковые заявления
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 530     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Позовна заява про спонукання до продовження дії договору оренди на тих же умовах і на той же строк Исковое заявление о понуждении к продлению действия договора аренды на тех же условиях и на тот же срок
Скачать Позовна заява про спонукання до продовження дії договору оренди на тих же умовах і на той же строк бесплатно

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД __________________

__________________________________________

 

ПОЗИВАЧ:

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

ВІДПОВІДАЧ-1:

Обласний центр туристсько-краєзнавчої

творчості учнівської молоді

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

ВІДПОВІДАЧ-2:

_______________________________обласна рада

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про спонукання до продовження дії договору оренди

 

            ____________ року між Фізичною особою-підприємцем ____________ Тарасом Тарасовичем (надалі – позивач) та Обласним центром туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді (надалі – відповідач-1) укладено договір оренди комунального майна, що є власністю ____________ обласної ради (надалі – відповідач-2), а саме: нежилих приміщень площею 302,1 кв.м. за адресою: ____________________________________ на першому поверсі будинку (приміщення № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15 літери А; приміщення 16,17, 18, 19 літери Б; приміщення 1, 2 літери В). Зазначений договір укладено строком до ____________ року.

            Таким чином, орендодавцем зазначеного майна в розумінні ст. 5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» є відповідач-1, який уповноважений органом місцевого самоврядування – ____________ обласною радою.

            ____________ року позивач отримав листа заступника голови постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та приватизації ____________ Д.Д., в якому йшлося про те, що комісія дійшла висновку не продовжувати дію договору оренди з позивачем після закінчення терміну його дії ____________ року. ____________ року відповідачем-2 було прийнято рішення № ________ «Про оголошення конкурсу на право оренди комунального майна, що належить до спільної власності територіальних громад ____________ області», пунктом 6 якого було вирішено відкласти розгляд питань оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад області у зв’язку з необхідністю визначення ефективності його використання, зокрема, за адресою ____________________________________.

            Разом з тим ____________ року позивач звернувся до відповідача-1 з проханням клопотати перед відповідачем-2 про продовження дії договору оренди зазначених вище нежилих приміщень, але наразі прохання позивача залишено без задоволення. На думку позивача, така відмова зумовлена ініціюванням відповідачем-2 конкурсу на право оренди спірного комунального майна або його передачею третім особам в користування.

            Позивач вважає, що відмова відповідачів на продовження дії договору оренди є незаконною і суперечить законодавству, що регулює відносини в сфері оренди комунального майна.

            Відповідно до ч. 2 ст. 17 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» у разі відсутності заяви однієї із сторін про припинення або зміну умов договору оренди протягом одного місяця після закінчення терміну дії договору він вважається продовженим на той самий термін і на тих самих умовах, які були передбачені договором. Але протягом місяця після закінчення дії договору оренди відповідачі не направили на адресу позивача заяву про припинення дії зазначеного договору.

            Також відповідно до ч. 3 ст. 17 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» після закінчення терміну договору оренди орендар, який належним чином виконував свої обов'язки, має переважне право, за інших рівних умов, на продовження договору оренди на новий термін. Умови договору оренди на новий строк встановлюються за домовленістю сторін.

            Аналогічне правило міститься в ст. 777 Цивільного Кодексу України, відповідно до якої наймач, який належно виконує свої обов’язки за договором найму, після спливу строку договору має переважне право перед іншими особами на укладання договору найму на новий строк чи на придбання об’єкту оренди.

            Позивач належним чином виконував умови договору оренди: використовував орендовані приміщення за його цільовим призначенням відповідно до умов Договору; своєчасно і в повному обсязі вносив орендну плату. Крім того, ці нежилі приміщення позивач орендував продовж 10 років поспіль і здійснив невід’ємні поліпшення цього майна з дозволу відповідачів. Жодних зауважень чи претензій з боку відповідачів щодо використання орендованого майна протягом строку оренди не надходило. Таким чином, в силу зазначеної норми позивач набув переважне право на продовження договору оренди на новий термін.

 

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 1, 2, 54 ГПК України,

 

ПРОШУ:

 

1. Прийняти цей позов до свого провадження;

2. Зобов’язати обласний центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді та ____________ обласну раду продовжити термін дії договору оренди від ____________ року, укладений з фізичною особою-підприємцем ____________ Тарасом Тарасовичем, на тих же умовах і на той же строк.

 

 

Додатки:

            1. Докази сплати державного мита та витрат на ІТЗ судового процесу.

            2. Докази направлення позову на адреси відповідачів.

            3. Копія договору оренди від ____________ року.

            4. Копія висновків та рекомендацій від ____________ року.

            5. Докази здійснення невід’ємних поліпшень.

            6. Копія рішення ____________ обласної ради від ____________ року за № ______.

            7. Копія заяви позивача про продовження терміну дії договору оренди.

 

_____________ року                                      ____________________


Теги документа: заявление заява договор договір сроки строки иск позов оренда аренда позовна исковое

Скачать Позовна заява про спонукання до продовження дії договору оренди на тих же умовах і на той же строк
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 530     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Типовые документы

Спасибо за базу типовых документов, уже не первый раз пользуюсь. Так держать! Буду помогать, чем могу!
599-41-66
Alex

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>