Audi A6 Allroad (2500 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Скарга на дії державного виконавця (в порядку ст. 85 Закону України «Про виконавче провадження»)

Скарга на дії державного виконавця (в порядку ст. 85 Закону України «Про виконавче провадження»)

раздел Скарги / Жалобы
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 487     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Скарга на дії державного виконавця (в порядку ст. 85 Закону України «Про виконавче провадження») Жалоба на действия государственного исполнителя (в порядке ст. 85 закона украины «об исполнительном производстве»)
Скачать Скарга на дії державного виконавця (в порядку ст. 85 Закону України «Про виконавче провадження») бесплатно

 

Начальнику

__________відділу державної виконавчої служби

__________________________________________

__________________________________________

 

БОРЖНИКА:

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

СТЯГУВАЧ:

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

 

СКАРГА НА ДІЇ ДЕРЖАВНОГО ВИКОНАВЦЯ

(в порядку ст. 85 Закону України «Про виконавче провадження»)

 

            ____________ р. мені стало відомо, що державним виконавцем ____________ ВДВС ВМУЮ ____________ З.З. ____________ р. була винесена постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження. Вказана постанова була винесена при примусовому виконанні виконавчого листа № ____________ виданого ____________ р. ____________ місцевим судом про стягнення з ____________ Проні Прокопівни на користь ____________ Є. Є. боргу ____________ грн.

 

Вважаю, що при здійсненні виконавчих дій державним виконавцем були грубо порушені мої права як боржника, які гарантовані ст. 7 Закону України «Про виконавче провадження». Це підтверджується наступним:

            __________ р. я звернулась у ____________ ВДВС ВМУЮ з клопотанням про зупинення виконання рішення ____________ місцевого суду на виконання якого був виданий виконавчий лист № ________. Клопотання було заявлено у зв’язку з тим, що я знаходжусь у тривалому службовому відрядженні. Вказана обставина перешкоджає мені користуватись правами, які закріплені у Законі України «Про виконавче провадження». Зокрема, знайомитись з матеріалами виконавчого провадження, заявляти клопотання, брати участь у провадженні виконавчих дій, давати пояснення, висловлювати свої міркування щодо питань, які виникають у виконавчому провадженні. В статті 35 Закону України «Про виконавче провадження» вказується, що державний виконавець має право зупинити виконавче провадження у випадку перебування боржника у тривалому службовому відрядженні. Однак, державний виконавець відмовив в задоволенні клопотання посилаючись на те, що не були надані документи, які підтверджують знаходження у службовому відрядженні. Державний виконавець зазначив, що зупинення виконавчого провадження може настати тільки тоді, коли боржник особисто зобов’язаний вчинити певні дії в інтересах стягувача або утриматись від їх вчинення. Такі дії не відповідають нормам чинного законодавства, оскільки в клопотанні було цілком чітко і зрозуміло зазначено з яких підстав документи, які підтверджують знаходження у службовому відрядженні не можуть бути надані, а також коли вони будуть надані.

            Слід також зазначити, що державний виконавець також не роз’яснив мені як стороні виконавчого провадження права та обов’язки. Такі дії є порушенням ст. 5 та ст. 7 Закону України «Про виконавче провадження» відповідно до яких державний виконавець зобов’язаний роз’яснювати сторонам їх права і обов’язки.

            Державним виконавцем також була порушена ст. 30 Закону України «Про виконавче провадження» відповідно до якої він, починаючи виконувати рішення, повинен пересвідчитись чи отримана боржником копія постанови про відкриття виконавчого провадження. Такі дії не були здійснені.

            Згідно ст. 27 та ст. 55 Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець зобов’язаний надіслати боржнику копію постанови про накладення арешту не пізніше наступного після її винесення дня. Постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження була винесена __________ р., а направлена боржнику тільки __________ р., тобто, через десять днів після її винесення. Таким чином, державним виконавцем були порушені ст. 27 та ст. 55 Закону України «Про виконавче провадження».

            Відповідно до ст. 7 Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець зобов’язаний використовувати надані йому права у точній відповідності із законом і не допускати у своїй діяльності порушення прав та законних інтересів громадян та юридичних осіб. В ст. 5 Закону України «Про виконавче провадження» зазначено, що державний виконавець зобов’язаний неупереджено здійснювати заходи примусового виконання рішень.

            Однак, з зазначеного вбачається, що держаний виконавець систематично допускає у своїй діяльності порушення прав та законних інтересів боржника.

 

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 5, ст. 7, ст. 8, ст. 27, ст. 35, ст. 55, ст. 85 Закону України «Про виконавче провадження»

 

ПРОШУ:

 

1. Скасувати постанову від __________ р. про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження.

2. Зобов’язати державного виконавця вирішити питання про відстрочку виконання рішення відповідно до норм чинного законодавства.

 

_____________ року                                      ____________________


Теги документа: державний производство закон скарга виконавець виконавчого провадження государственный

Скачать Скарга на дії державного виконавця (в порядку ст. 85 Закону України «Про виконавче провадження»)
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 487     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
спасибо

молодцы, есть много хороших документов
хочу сказать спасибо
Светлана Александровна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>