Hyundai Coupe (2100 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Позовна заява про встановлення порядку користування земельною ділянкою та усунення перешкод у її приватизації

Позовна заява про встановлення порядку користування земельною ділянкою та усунення перешкод у її приватизації

раздел Позовні заяви / Исковые заявления
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 258     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Позовна заява про встановлення порядку користування земельною ділянкою та усунення перешкод у її приватизації Исковое заявление об установлении порядка пользования земельным участком и устранении препятствий в его приватизации
Скачать Позовна заява про встановлення порядку користування земельною ділянкою та усунення перешкод у її приватизації бесплатно

 

 

ДО_________________________________ СУДУ

__________________________________________

 

ПОЗИВАЧ:

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

ВІДПОВІДАЧ 1:

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

ВІДПОВІДАЧ 2:

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ПОРЯДКУ КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ ТА УСУНЕННЯ ПЕРЕШКОД У ЇЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ

 

 

            Відповідно до ст. 124 Конституції України юрисдикція судів поширюється на всі правовідносини, що виникають у державі. Відповідно до ст. 3 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому законом, звертатися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

            Так, згідно договору дарування від ________ р., засвідченого старшим нотаріусом першої _________________ державної нотаріальної контори ________________, за реєстровим № ________, свідоцтва про право на спадщину від ________ р. посвідченого старшим нотаріусом першої ________ державної нотаріальної контори ________________ за реєстровим № ________ та свідоцтва про право на спадщину від ________ р. виданого першою _______________ державною нотаріальною конторою я, ________________, отримала у спадок частину будинку, що розташований за адресою: ________________________, частка якого складає 29/50.

 

            Таким чином, на сьогоднішній день я є співвласником будинку № _____ по вул. ___________, що у м. ________________. Окрім належності мені на праві приватної власності частини будинку, співвласниками іншої частини будинку за зазначеною адресою також, відповідно до наданої ________ р. довідки КП «________________ обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації» є ________________; ________________; ________________. Даним співвласникам належить на праві особистої власності рівні частки по 7/50 кожному, право на які у них виникло на підставі свідоцтва про право на спадщину виданого державною нотаріальною конторою від ________ р. за реєстровим № ________.

            Співвласники будинку: ________________ -помер, хто є спадкоємцем його частки у домоволодінні в розмірі 7/50 мені не відомо, ________________ виїхала за кордон та не проживає на території України. Вказані обставини може підтвердити Відповідач 1.

 

            _________ р. мною було подано заяву до ________________ міської ради про передачу мені у приватну власність земельної ділянки. Зміст вказаної заяви був продиктований мені працівником ________________ міської ради. Таким чином, нічого не підозрюючи я склала дану заяву та надала її для розгляду та прийняття ________________ міською радою відповідного рішення з цього питання.

            Оскільки відповідно до ст. 118 Земельного кодексу України, та Закону України «Про місцеве самоврядування» заяви про надання земельних ділянок у власність розглядаються на пленарній сесії відповідної міської ради, то відповідно результат такого розгляду повинен оформлятися окремим рішенням міської ради, а не листом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ________________ від ________ р. за вих. № ________ в якому мені було повідомлено про необхідність звернутися в організацію, що має ліцензію на виконання даного виду землевпорядних робіт.

            Отже, Відповідачем 2 фактично залишено мою заяву без розгляду, оскільки жодного рішення по ній останній не приймав, що змушує мене звертатися за захистом мого права до суду. Крім того, при розгляді моєї заяви були порушені строки такого розгляду.

            Таким чином, я звернулась до землевпорядної організації ТОВ «________________».________ року, технік-землевпорядник вказаної організації ________________ після проведення обмірів, виготовив мені два акти встановлення та погодження меж земельної ділянки по вул. ______________, ___. Після того, коли я ознайомилась з наданими актами, в одному з яких передбачалося надання мені земельної ділянки площею 216 м² в оренду, я одразу відмовилась їх підписувати.

            ________________ міська рада та ТОВ «________________» не пояснили мені, чому саме цю частину земельної ділянки яка знаходиться в фактичному моєму користуванні я повинна орендувати на договірній основі терміном на 2 роки, та після закінчення вказаного терміну, ________________ міська рада могла не пролонговувати зі мною договір оренди землі та фактично відібрати в мене цю земельну ділянку та надати іншій особі. Всі ці обставини та дії органу місцевого самоврядування порушують мої права як землекористувача.

            Вважаю, що ________________ міська рада таким чином порушила порядок здійснення відповідних організаційних заходів, що передують отримання мною права власності на земельну ділянку, право на яку я маю відповідно до закону.

 

            Пункт в) ч. 2 ст. 89 ЗК України зазначає, що земельні ділянки співвласників жилого будинку перебувають у спільній сумісній власності. Ми разом з Відповідачем 1 дійсно спільно користуємось закріпленою за нашим будинком землею, проте кожен з нас має окремий вхід до своєї частини будинку і веде окреме господарство. Тепер же я маю намір розподілити між мною та Відповідачем 1 земельну ділянку по вул. ________________, ____ в натурі та приватизувати належну мені частку, з тим щоб отримати державний акт на право власності на землю. Проте передумовою цього є встановлення порядку користування землею.

            Відповідно до ч. 4. ст. 120 ЗК України, при переході права власності на будівлю та споруду до кількох осіб право на земельну ділянку визначається пропорційно часткам осіб у вартості будівлі та споруди, якщо інше не передбачено у договорі відчуження будівлі і споруди.

 

            У відповідності з ч. 1 ст. 30 ЗК України (в редакції 1991 р.), ч. 4 ст. 88 ч. 1 ст. 120 ЗК України (в редакції 2001 р.), ч. 2 ст. 377, ч. 3 ст. 415 ЦК України, з переходом до мене права власності на частину вищевказаного домоволодіння, до мене перейшло й право користування земельною ділянкою на тих же умовах і в тому ж обсязі, що й попередньому власнику будівлі (споруди). Тобто учасник спільної часткової власності на земельну ділянку має право на отримання в його володіння, користування частини спільної земельної ділянки, що відповідає розміру належної йому частки.

            Згідно до даних Технічного паспорту від ________ р. на житловий будинок № ______ по вул. ________________, що у м. _______________, загальна площа ділянки яка знаходиться у фактичному користуванні складає 1534 м².

            За таких обставин виходить, що належна мені 29/50 частини будинку є еквівалентом частини земельної ділянки що знаходиться у фактичному нашому з Відповідачем 1 користуванні та складає: (1534 м² ÷ 50) × 29 = 889,72 м², тобто саме такий розмір спільної земельної ділянки відповідає розміру належної мені частини будинку № 11/1 по вул. Крилова що у м. Черкаси.

            Відповідно до п. г) ч. 1 ст. 121 ЗК України я маю право на безоплатну передачу мені земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розмір в містах якої повинен бути - не більше 0,10 гектара. Безоплатна передача земельних ділянок для зазначених цілей здійснюється лише один раз.

            Відповідно до ст. 14 Закону України «Про власність» громадяни України мають право на одержання у власність земельних ділянок для ведення фермерського господарства, ведення особистого підсобного господарства, будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель (присадибна ділянка); садівництва; дачного і гаражного будівництва.

            Розмір земельної ділянки що знаходиться в моєму користуванні пропорційний частці мого домоволодіння та складає 0,0889 га., і не перевищує встановлені законом норми, тому вважаю, що є всі підстави для визнання за мною права власності на земельну ділянку яка розташована за адресою м. ________________, вул. ________________, ___ та використовується мною за призначенням, а саме для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, тому вважаю що є всі підстави, для визнання за мною права власності на вказану частину земельної ділянки.

 

Враховуючи все вищевикладене та керуючись ст. ст. 88, 89,118, 120 ЗК України, ст. ст. 377, 415 ЦК України, ст.ст. 3, 118, 119 ЦПК України, -

 

ПРОШУ:

 

1. Прийняти позовну заяву до провадження;

 

2. Визначити порядок користування земельною ділянкою розміром 1534 м² розташованою за адресою вул. ________________, ___, що у м. ________________, між мною і Відповідачем 1 згідно з нашими частками у праві власності на житловий будинок, який розташований по вул. ________________, ___, що у м. ________________;

 

3. Визнати за мною право на приватизацію земельної ділянки в розмірі, що відповідає моїй частці у домоволодінні по вул. ________________, ___ в м. ________________ а саме 29/50 від загального розміру земельної ділянки що знаходиться у нашому спільному із Відповідачем 1 користуванні;

 

4. Зобов’язати ________________ міську раду здійснити приватизацію на мою користь земельної ділянки розташованої по вул. ________________, ___ у м. ________________ в розмірі, що відповідає моїй частці у домоволодінні по вул. ______________, ___ в м. __________ а саме 29/50 від загального розміру земельної ділянки що знаходиться у нашому спільному із Відповідачем 1 користуванні;

 

5. Стягнути з Відповідачів на мою користь судові витрати (сплата державного мита та витрати з ІТЗ розгляду судової справи).

 

 

Додатки:

            1. Копія паспортних даних – на 1 арк.;

            2. Копія договору дарування – на 2 арк.;

            3. Копія свідоцтва про право на спадщину - на 1 арк.;

            4. Копія свідоцтва про право на спадщину – на 1 арк.;

            5. Копія технічного паспорту – на 4 арк.;

            6. Копія довідки БТІ – на 1 арк.;

            7. Копія моєї заяви – на 1 арк.;

            8. Копія відповіді – на 1 арк.;

            9. Копія Акту на земельну ділянку площею – на 1 арк.;

            10. Копія Акту на земельну ділянку площею – на 1 арк.;

            11. Два примірника позовної заяви з відповідними додатками для відповідачів;

            12. Квитанції про оплату держмита та витрат з ІТЗ розгляду справи – суду.

 

 

_____________ року                                      ____________________


Теги документа: заявление заява приватизация приватизація иск позов земельний ділянка користування позовна исковое

Скачать Позовна заява про встановлення порядку користування земельною ділянкою та усунення перешкод у її приватизації
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 258     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения

Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения, плательщиков единого налога, Фоп. Первичная документация, кадровый учет, регистрация налоговых накладных в ернн, подготовка и сдача отчетности
‎0686725351
Наталья Григорьевна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>