Mercedes C230 (1450 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Посадова інструкція водія легкового службового автомобіля

Посадова інструкція водія легкового службового автомобіля

раздел Посадові інструкції / Должностные инструкции
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (3)     Загружен: 3288     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Посадова інструкція водія легкового службового автомобіля Должностная инструкция водителя легкового служебного автомобиля
Скачать Посадова інструкція водія легкового службового автомобіля бесплатно

 

 

______________________________________

(назва установи, організації)

 

ЗАТВЕРДЖУЮ:

 

_______________________________________

                               (уповноважена особа)

 

_______________________________________

                                          (ПІБ, підпис)

 

_________________ року

 

 

 

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ

ВОДІЯ ЛЕГКОВОГО СЛУЖБОВОГО АВТОМОБІЛЯ

 

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ця Інструкція визначає обов'язки і права Водія, який працює на службовому легковому автомобілі.

1.2. Водій приймається на роботу і звільняється з неї наказом керівника підприємства в установленому порядку.

1.3. Водій підпорядковується організаційно Головному механіку і безпосередньо посадовій особі, у розпорядженні якого знаходиться службовий автомобіль.

 

2. КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ.

2.1. На посаду Водія III класу призначається особа, яка має право керування одиночним легковим і вантажним автомобілем всіх типів і марок, віднесених до однієї або обом категоріям транспортних засобів «В» або «С».

2.2. Кваліфікація Водія II класу може бути присвоєна при безперервному стажі роботи в якості Водія автомобіля III класу не менше 2-х років, що має водійське посвідчення з відміткою, що дає право на керування автомобілями всіх типів і марок, віднесених до категорій транспортних засобів «В», « З »,« Е ».

2.3. Кваліфікація Водія I класу може бути присвоєна при безперервному стажі роботи в якості Водія автомобіля II класу не менше 1-го року, який пройшов підготовку та отримав відповідне свідоцтво, а також має водійське посвідчення з відміткою, що дає право на керування автомобілями всіх типів і марок, віднесених до категорій транспортних засобів «В», «С», «D» та «Е».

 

3. ВОДІЙ МАЄ ЗНАТИ:

3.1. Правила дорожнього руху, штрафні санкції за їх порушення.

3.2. Основні технічні характеристики і загальна будова автомобіля, показання приладів і лічильників, елементи управління (призначення клавіш, кнопок, рукояток і т.д.).

3.3. Порядок встановлення і зняття систем сигналізації, характер і умови їх спрацювання.

3.4. Правила утримання автомобіля, догляду за кузовом і салоном, підтримання їх у чистоті і сприятливому для тривалої експлуатації стані (не мити кузов на прямих сонячних променях, гарячою водою взимку).

3.5. Терміни проведення чергового технічного обслуговування, технічного огляду, перевірки тиску в шинах, зносу шин, кута вільного ходу рульового колеса і т.п. згідно інструкції експлуатації автомобіля.

3.6. Правила заповнення первинних документів з обліку роботи обслуговуваного транспорту.

3.7. Причини, способи виявлення та усунення несправностей, що виникли в процесі експлуатації транспортного засобу.

 

4. ОБОВ'ЯЗКИ

Водій зобов'язаний:

4.1. Забезпечити коректне плавне професійне водіння автомобіля, що максимально забезпечує збереження життя і здоров'я пасажирів і технічно справний стан самого автомобіля. Не застосовувати без крайньої необхідності звукові сигнали і різкі обгони попереду автомобілів, що йдуть. Водій зобов'язаний і може передбачати будь-яку дорожню обстановку; вибирати швидкість рухи і дистанцію, що виключають виникнення аварійної ситуації.

4.2. Не залишати автомобіль без нагляду поза межами видимості на будь мінімальний термін, який дає шанс викрадення автомобіля або крадіжки яких-небудь речей з салону. Паркувати автомобіль лише на стоянках, що охороняються.

4.3. В обов'язковому порядку ставити автомобіль на сигналізацію при будь-яких випадках виходу з салону. Під час руху і стоянки всі двері автомобіля повинні бути блоковані. При виході з автомобіля (посадці) необхідно переконатися у відсутності потенційної небезпеки.

4.4. Стежити за технічним станом автомобіля, виконувати самостійно необхідні роботи по забезпеченню його безпечної експлуатації (відповідно до інструкції з експлуатації), своєчасно проходити технічне обслуговування в сервісному центрі і технічний огляд.

4.5. Містити двигун, кузов і салон автомобіля в чистоті, захищати їх призначеними для цього відповідними засобами догляду за тими чи іншими поверхнями.

4.6. Суворо виконувати всі розпорядження керівника підприємства і свого безпосереднього начальника. Забезпечувати своєчасну подачу автомобіля.

4.7. Повідомляти своєму безпосередньому керівнику правдиву інформацію про своє самопочуття.

4.8. Не вживати перед або в процесі роботи алкоголь, психотропні, снодійні, антидепресивні та інші засоби, що знижують увагу, реакцію і працездатність організму людини.

4.9. Категорично не допускати випадків підвезення якихось пасажирів або вантажів за власним розсудом, а також будь-яких видів використання автомашини в особистих цілях без дозволу керівництва. Завжди перебувати на робочому місці в автомобілі або в безпосередній близькості від нього.

4.10. Щодня вести подорожні листи, відзначаючи маршрути проходження, пройдений кілометраж, витрату палива.

4.11. Уважно стежити за навколишнім дорожньою обстановкою. Повідомляти безпосередньому начальнику усі свої підозри, що стосуються питань безпеки, вносити свої пропозиції щодо її підвищення.

4.12. Не допускати випадків заняття сторонніми справами в робочий час. Проявляти творчий підхід до своїх безпосередніх обов'язків, намагатися бути корисним підприємству в його поточної господарської діяльності.

 

5. ПРАВА

Водій має право:

5.1. Вимагати від пасажирів додержання норм поведінки, чистоти, пристібатися ременем безпеки.

5.2. Вносити керівництву пропозиції, спрямовані на підвищення безпеки та безаварійності експлуатації автомобіля, а також з будь-яких інших питань, що стосуються виконання цієї Інструкції.

5.3. Знайомитися з проектами рішень керівництва підприємства, що стосуються його діяльності.

 

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Водій несе відповідальність:

6.1. За невиконання (неналежне виконання) своїх посадових обов'язків, передбачених цією посадовою інструкцією, в межах, визначених чинним законодавством.

6.2. За скоєні в процесі здійснення своєї діяльності, - в межах, визначених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством.

6.3. За завдання матеріальної шкоди - в межах, визначених чинним трудовим, кримінальним та цивільним законодавством.

 

7. ОХОРОНА ПРАЦІ

7.1. Водій повинен знати і виконувати положення Закону «Про охорону праці», інших нормативно-правових актів з охорони праці, а також вимоги діючих на підприємстві наказів, інструкцій, положень, які регламентують питання з охорони праці.

 

 

ПОГОДЖЕНО:

 

Керівник структурного підрозділу:

 

 

_________________

(підпис)

 

______________________

(ПІБ)

 

___________________ р.

Начальник
юридичного відділу:

 

 

_________________

(підпис)

 

______________________

(ПІБ)

 

___________________ р.

З інструкцією ознайомлений:

 

 

_________________

(підпис)

 

______________________

(ПІБ)

 

___________________ р.


Теги документа: автомобиль автомобіль служебный должностная инструкция інструкція посадовий службовий легковий водитель

Скачать Посадова інструкція водія легкового службового автомобіля
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (3)     Загружен: 3288     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения

Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения, плательщиков единого налога, Фоп. Первичная документация, кадровый учет, регистрация налоговых накладных в ернн, подготовка и сдача отчетности
‎0686725351
Наталья Григорьевна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>