Hyundai Coupe (2100 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Скарга на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи

Скарга на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи

раздел Скарги / Жалобы
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 544     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Скарга на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи Жалоба на постановление об отказе в возбуждении уголовного дела
Скачать Скарга на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи бесплатно

 

 

ДО_________________________________ СУДУ

__________________________________________

 

ЗАЯВНИК:

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

БОРЖНИК:

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

__________________________________________

 

 

 

СКАРГА

на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи

оперуповноваженого  ____________________РУ ГУ МВС України в ______________________

____________________________________від ________________року

 

            ___________року близько 12 годин 30 хвилин на подвір’ї СШ №____по вул. ______________ в м. ___________________, неповнолітній _____________________заподіяв мені тілесні ушкодження у вигляді _____________________________.

            Постановою посадової особи органу дізнання (оперуповноваженим ________________РУ ГУ МВС України в ___________________ __________________) від ____________року в порушенні кримінальної справи за вказаним фактом було відмовлено. При цьому, в постанові було зазначено, що ____________________не є суб’єктом злочину, передбаченого ч.1 ст. 296 КК України, оскільки не досяг віку, з якого настає кримінальна відповідальність.

 

Вважаю, що вищезгадана постанова є незаконною і підлягає скасуванню з наступних підстав.

            В постанові про відмову в порушенні кримінальної справи не вказано які були вжиті заходи, спрямовані на встановлення всіх обставин події, чи проводилася взагалі належна перевірка зазначених обставин і в чому вона полягала.

            Крім того, описані в оскаржуваній постанові фактичні обставини не відповідають висновкам посадової особи органу дізнання.

            Так, в описовій частині постанови посадова особа вказує на те, що в ході розгляду матеріалів було встановлено, що неповнолітній _____________________на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив мені тілесні ушкодження. При цьому, у резолютивній частині постанови відмовлено у порушенні кримінальної справи за ч.1 ст.296 КК України, тобто за фактом хуліганства.             Вважаю, що вищевказане однозначно свідчить про суперечливість постанови, оскільки склад злочину «хуліганство», може міститися лише в діях особи, яка керується мотивом явної неповаги до суспільства. Заподіяння тілесних ушкоджень за мотивами особистих неприязних відносин слід кваліфікувати за ст.ст. 121, 122, 125 КК України (в залежності від обставин справи).

            Таким чином, орган дізнання фактично описав в оскаржуваній постанові злочин, передбачений Розділом 2 КК України (Злочини проти життя та здоров'я особи), відмовивши у порушенні кримінальної справи за ст. 296 КК України, тобто злочину, передбаченого Розділом 12 (Злочини проти громадського порядку та моральності). Питання ж про наявність або відсутність у діях ________________________складу злочину, проти життя та здоров'я особи не вирішено.

            Даний факт є важливим, оскільки у відповідності до ст. 22 КК України суб'єктами злочинів передбачених ст.ст. 121, 122 КК України є особи, які здійснили злочини у віці від чотирнадцяти до шістнадцяти років, тобто за даними складу злочину ______________________є суб'єктом злочину в зв'язку з досягненням ним віку кримінальної відповідальності, в той час як він не є суб’єктом злочину, передбаченого ст. 296 КК України. Таким чином, належне встановлення умислу __________ при спричиненні мені тілесних ушкоджень прямо впливає на кваліфікацію його дій і можливість притягнення до кримінальної відповідальності як суб’єкта злочину.

            Незважаючи на це, питання про наявність в діях ________________________ складів злочинів, передбачених ст.ст. 121, 122 КК України не вирішувалося.

Вищевикладене свідчить про неналежність, односторонність та неповноту проведеної дослідчої перевірки обставин справи, передчасність і незаконність винесення оскаржуваної постанови.

            Враховуючи вищевикладене, постанова посадової особи органу внутрішніх справ від ____________ року про відмову в порушенні кримінальної справи за фактом нанесення мені тілесних ушкоджень підлягає скасуванню.

 

            Оскаржувана постанова стосується моїх інтересів, оскільки вона винесена за результатами перевірки моєї заяви про злочин, а тому, відповідно до статей 991 та 2361 КПК України, я наділений правом її оскаржувати.

 

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.  991, 2361, 2362 КПК України,

 

ПРОШУ:

 

1. Постанову оперуповноваженого РУ ГУ МВС України в ___________________ від __________року про відмову в порушенні кримінальної справи за ч.1 ст.296 КК України відносно _________________за фактом спричинення мені тілесних ушкоджень – скасувати.

2. Матеріали про відмову в порушенні кримінальної справи повернути до РУ ГУ МВС України в ______________________для проведення додаткової перевірки.

 

Додаток:
- Копія оскаржуваної постанови про відмову в порушенні кримінальної справи на 1-му аркуші.

 

 

 

_____________ року                                                 ____________________


Теги документа: скарга постанова порушення справа уголовная кримінальний

Скачать Скарга на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 544     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения

Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения, плательщиков единого налога, Фоп. Первичная документация, кадровый учет, регистрация налоговых накладных в ернн, подготовка и сдача отчетности
‎0686725351
Наталья Григорьевна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>