Toyota Celica (3000 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Договір на вантажно-розвантажувальні роботи

Договір на вантажно-розвантажувальні роботи

раздел Інше / Другое
раздел Послуги / Услуги
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 2152     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Договір на вантажно-розвантажувальні роботи Договор на погрузочно-разгрузочные работы
Скачать Договір на вантажно-розвантажувальні роботи бесплатно

 

ДОГОВІР

НА ВАНТАЖНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

 

м. ______________

______________ р.

 

Дочірнє підприємство «_______________________________»,назване у подальшому "Сторона 1", в особі Директора  ______________________________ що діє на підставі Статуту, з одного боку, та

Товариство з обмеженою відповідальністю «_________________________»,назване у подальшому "Сторона 2", що має статус платника податку на прибуток на загальних умовах за ставкою 30%,  в особі Директора  ______________________________, що діє на підставі Статуту, з іншого боку, уклали даний договір про наступне:

 

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Сторона 2 зобов'язуються за дорученням Сторони 1 здійснювати наступні роботи:

– вантажно-розвантажувальні роботи покупцям Сторони 1, включаючи весь комплекс пов'язаних з ними операцій по укладанню і кріпленню вантажу, його сепаруванню тощо;

– збереження вантажів, включаючи роботи по складській підготовці вантажу до перевезення так, і переупаковку і ремонт тари для забезпечення повного збереження вантажу під час перевезення, сортування, нанесення на вантаж повного і чіткого маркірування, передбаченого правилами перевезення вантажу, і інші; 

 

2. ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

2.1. Сторона 1 зобов'язується:

2.1.1. Здійснювати контроль за відповідністю товарно-транспортних документів вимогам чинного законодавства України;

2.1.2. Контролювати дотримання встановлених чинним законодавством України технічних, технологічних, санітарно-гігієнічних, пожежних та інших норм і правил;

2.2. Сторона 2 зобов'язується:

2.2.1. виконувати роботи і надавати послуги, передбачені пунктом 1.1 даного договору;

2.2.2. планувати черговість і терміни виконання робіт і надання послуг з метою досягнення максимальної рівномірності і ритмічності їх проведення;

2.2.3. здійснювати впровадження нових технологій при виконанні робіт і наданні послуг, які передбачені даним договором;

 

3. ВАРТІСТЬ РОБІТ

3.1. Вартість робіт за даним договором складає ___________________ грн. (______________________________), у т.ч. ПДВ – ________________ грн.

 

4. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

4.1. Даний договір діє до 31 грудня 2003 року.

 

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

5.1. Сторони несуть взаємну майнову відповідальність відповідно до чинного законо­да­в­ст­ва України у випадку невиконання, несвоєчасного або неналежного виконання зобов'язань за цим договором.

5.2. Кожна із сторін за збиток, заподіяний її діями третім особам, несе самостійну відповідальність.

Штрафи і збитки від комерційної діяльності, наднормативного простою транспортних засобів під обробкою, порушень Правил технічної експлуатації і техніки безпеки, охорони праці і навколишнього середовища, пожежної безпеки тощо, що відбулися з вини Сторони 2, покриваються за рахунок Сторони 2.

5.3. Сторони передбачають установлення штрафних санкцій щодо порушень взаємної платіжної дисципліни за даним договором, розмір яких буде визначений додатковою угодою до даного договору, що є його невід'ємною частиною.

5.4. Відшкодування винною стороною збитків і сплата штрафів, передбачених пунктами 8.2 та 8.3, не звільняє її від виконання зобов'язань за цим договором.

5.5. У випадку однобічного повного чи часткового відмовлення від виконання зобов'язань за договором до його припинення винна сторона виплачує на користь іншої сторони неустойку в розмірі документально підтвердженого прямого дійсного збитку.

 

6. ФОРС-МАЖОР

Сторони звільняються від відповідальності за часткове чи повне невиконання зобов'язань за цим договором, якщо це невиконання стало наслідком дії нездоланної сили, що виникла після закінчення договору в результаті подій надзвичайного характеру, що зобов'язана сторона не могла ні передбачати, ні запобігти розумними мірами.

До обставин нездоланної сили відносяться події, на які сторона не може вплинути та за виникнення яких не несе відповідальності, в загальноприйнятому значенні форс-мажору (землетрус, повінь, пожежа, страйк, воєнні дії), а також законодавчі і нормативні акти України заборонного характеру у відношенні дотримання тих або інших умов даного договору, що вступили в силу після його укладення.

 

7. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

Сторони будуть прикладати всі зусилля для того, щоб вирішувати усі розбіжності і суперечки, пов'язані з даним договором, шляхом переговорів.

При неможливості розв'язати суперечки шляхом переговорів, вони підлягають розгляду в Господарських судах України або за домовленістю сторін у третейських судах.

 

8. ПРИПИНЕННЯ ДОГОВОРУ

8.1. Даний договір може бути доповнений і змінений за згодою сторін з оформленням доповнення до договору, що буде невід'ємною частиною цього договору.

8.2. Термін дії даного договору автоматично продовжується на наступний термін на тих же умовах, якщо жодна зі сторін за три місяці до закінчення терміну його дії письмово не заявить про його припинення.

8.3. У випадках установлення недоцільності або неможливості подальшого здійснення спільної діяльності, або встановлення неминучості одержання негативного фінансового результату такої діяльності будь-яка сторона вправі внести пропозиції про дострокове розірвання даного договору, що має бути розглянутий у 3-х місячний термін.

Дія договору припиняється з моменту підписання сторонами протоколу про його розірвання після закінчення 3-х місяців з дати подачі однією зі сторін пропозиції про його розірвання.

 

9. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ І БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН

 

 

АКТ ПРИЙМАННЯ ПЕРЕДАЧІ ВИКОНАНИХ РОБІТ

згідно з договором від  __________ року № ________

 

м. ________________

_______________р.

 

Дочірнє підприємство «______________________», назване у подальшому "Сторона 1", в особі Директора  _____________________________, що діє на підставі Статуту, з одного боку, та

Товариство з обмеженою відповідальністю «__________________________», назване у подальшому "Сторона 2", в особі Директора  _____________________________, що діє на підставі Статуту, з іншого боку, уклали даний акт про наступне:

 

1. Відповідно до договору від ____________ року № ____  Сторона 1 прийняла, а Сторона 2 передала виконані вантажно-розвантажувальні роботи на суму _________________, у т.ч. ПДВ - ____________.


Теги документа: договір вантаж склад розвантажувальний

Скачать Договір на вантажно-розвантажувальні роботи
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 2152     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Типовые документы

Спасибо за базу типовых документов, уже не первый раз пользуюсь. Так держать! Буду помогать, чем могу!
599-41-66
Alex

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>