Volkswagen Tiguan (3000 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Договір про надання правової допомоги

Договір про надання правової допомоги

раздел Послуги / Услуги
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 833     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Договір про надання правової допомоги Договор на оказание правовой помощи
Скачать Договір про надання правової допомоги бесплатно

 

 

ДОГОВІР

ПРО НАДАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 

м.______________

______________р.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «________________________», в особі генерального директора _________________________________, що діє на підставі Статуту, і зветься в подальшому "ЗАМОВНИК", та

Адвокатське об'єднання «_______________», в особі голови об'єднання _______________________, що діє на підставі Статуту і зветься в подальшому "ВИКОНАВЕЦЬ", надалі - "СТОРОНИ", на підставі двосторонніх переговорів підписали даний Договір про наступне:

 

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ.

1.1. ЗАМОВНИК доручає, а ВИКОНАВЕЦЬ бере на себе зобов'язання надавати правову допомогу ЗАМОВНИКУ в обсязі та на умовах, передбачених даним Договором.

 

2. ОБОВ'ЯЗКИ ВИКОНАВЦЯ.

2.1. ВИКОНАВЕЦЬ зобов'язується:

  • надавати ЗАМОВНИКУ усні та письмові консультації з правових питань в усіх галузях законодавства;
  • надавати юридичні висновки з окремих питань діючого законодавства України;
  • надавати юридичну допомогу при складанні відповідних договорів, що використовуються  ЗАМОВНИКОМ в ході його господарської діяльності;
  • надавати правову допомогу під час досудового врегулювання спорів ЗАМОВНИКА з контрагентами;
  • надати правову допомогу ЗАМОВНИКУ під час спілкування з представниками органів державної влади та правоохоронних органів;
  • вживати всіх необхідних законних заходів для виконання доручень ЗАМОВНИКА;
  • не розголошувати конфіденційну інформацію чи відомості, що стали йому відомі у ході виконання Договору. Будь-яка конфіденційна інформація, одержана ВИКОНАВЦЕМ від ДОВРИТЕЛЯ, становить адвокатську таємницю, за розголошення якої ВИКОНАВЕЦЬ несе відповідальність згідно Закону України «Про адвокатуру»;
  • повідомляти ЗАМОВНИКУ на його вимогу всі відомості про хід виконання його доручень.

2.2. При виконанні зазначених обов'язків ВИКОНАВЕЦЬ керується Конституцією України, чинним законодавством України та положеннями даного Договору.

2.3. У випадку виконання доручень ЗАМОВНИКА, що виходять за рамки предмету даного Договору, СТОРОНИ укладають про це окремий Договір.

2.3. Для належного виконання даного Договору ВИКОНАВЕЦЬ призначає відповідальним за його виконання адвоката Паламарчука Олега Степановича.

 

3. ОБОВ'ЯЗКИ ЗАМОВНИКА.
3.1. ЗАМОВНИК зобов'язується:

  • забезпечити ВИКОНАВЦЯ засобами, необхідними для виконання доручення, в тому числі документами в потрібній кількості примірників та внутрішніми актами, що регулюють діяльність ЗАМОВНИКА;
  • своєчасно сплачувати кошти за надану допомогу в розмірі та порядку, передбачених розділом 4 цього Договору.

 

4. ПОРЯДОК ОПЛАТИ.

4.1. За виконання зобов'язань, передбачених даним Договором, ЗАМОВНИК зобов'язується  щомісячно перераховувати на поточний рахунок ВИКОНАВЦЯ платіжним дорученням грошові кошти в розмірі 2 500 (дві тисячі п'ятсот) гривень.

4.2. ЗАМОВНИК перераховує вказані в п. 4.1 грошові кошти в строк до 5 числа кожного поточного місяця.

4.3. У випадку неперерахування ДОВІРИТЕЛЕМ грошових коштів на рахунок ВИКОНАВЦЯ у  вказаний в п.4.2 термін, Договір вважається припиненим в односторонньому порядку.

 

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН.

5.1. За невиконання чи неналежне виконання зобов'язань сторони несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.

5.2. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання чи неналежне виконання зобов'язань за даним Договором, якщо причиною їх невиконання чи неналежного виконання стали обставини форс-мажору, які належним чином підтверджені нормативними актами органів влади.

 

6. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ.

6.1. Договір набирає чинності з _______________ року та діє до _______________ року. Дія Договору вважається продовженою, якщо за два тижні до закінчення його дії жодна із сторін не виявить бажання його припинити, направивши про це письмове повідомлення іншій стороні.

6.2. Договір може бути розірваний в будь-який момент за ініціативою однієї із сторін в порядку, передбаченому діючим законодавством України, з обов'язковим письмовим повідомленням про це іншої сторони не менше, ніж за два тижні.

6.3. Кожна сторона зобов'язана виконувати обов'язки, покладені на неї цим Договором та сприяти іншій стороні у виконанні її обов'язків.

6.4. Відмова ЗАМОВНИКА від Договору не є підставою для відшкодування збитків, завданих ВИКОНАВЦЮ припиненням договору.

6.5. Відмова ВИКОНАВЦЯ від Договору не є підставою для відшкодування збитків, завданих ЗАМОВНИКУ припиненням Договору, крім випадку відмови ВИКОНАВЦЯ від Договору за таких умов, коли ЗАМОВНИК позбавлений можливості інакше забезпечити свої інтереси.

6.6. Даний Договір складений та підписаний у двох примірниках, які мають рівну юридичну силу: по одному примірнику для кожної із сторін.

 

ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ, БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ТА ПІДПИСИ СТОРІН:

 


Теги документа: договір правовий допомога

Скачать Договір про надання правової допомоги
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 833     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
спасибо

молодцы, есть много хороших документов
хочу сказать спасибо
Светлана Александровна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>