Mercedes C230 (1450 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Типовий договір про співробітництво між лікувально-профілактичною установою і учбовим закладом (науково-дослідним інститутом)

Типовий договір про співробітництво між лікувально-профілактичною установою і учбовим закладом (науково-дослідним інститутом)

раздел Інше / Другое
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 608     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Типовий договір про співробітництво між лікувально-профілактичною установою і учбовим закладом (науково-дослідним інститутом) Типовой договор о сотрудничестве между лечебно-профилактическим учреждением и учебным заведением (научно-исследовательским институтом)
Скачать Типовий договір про співробітництво між лікувально-профілактичною установою і учбовим закладом (науково-дослідним інститутом) бесплатно

 

ТИПОВИЙ ДОГОВІР

про співробітництво між лікувально-профілактичною установою

і учбовим закладом (науково-дослідним інститутом)

 

м.______________

______________р.

 

_______________________________________________ (установа охорони здоров'я) в особі керівника (головного лікаря, директора) ____________________________, який діє на підставі ______________, з однієї сторони, та

_________________________________________________ (інститут, учбовий заклад) в особі ректора (директора) _____________________________, який діє на підставі ______________, з другої сторони відповідно до Положення про клінічно-профілактичну установу, діючи на підставі статутів установи охорони здоров'я і інституту, уклали договір про нижченаведене:

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Обидві сторони приймають на себе взаємні обов'язки по спільній організації, удосконаленню і забезпеченню медичною допомогою населення регіону, що обслуговується, ефективному використанню матеріальних, кадрових, фінансових ресурсів і наукового потенціалу інституту установи охорони здоров'я, які спрямовані на поліпшення здоров'я населення.

1.2. Робота по наданню медичної допомоги проводиться на площах установи охорони здоров'я (перерахувати) ____________________, які спільно використовуються і знаходяться в робочому стані, укомплектовані у відповідності з табельним переліком.

2.3. Спільному використанню підлягають тільки площі і медична техніка, оснащення і апаратура, вказані в переліку, який додається до даного договору.

 

2. ОБОВ'ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

2.1. Установа охорони здоров'я зобов'язується:

2.2. Закріпити за інститутом ____________ кв.м площі, право спільно використовувати медичну техніку, яка належить установі охорони здоров'я, у відповідності з переліком, що додається до даного договору.

2.3. Забезпечити працівників медичним інструментарієм, приладами, необхідними для проведення лікувально-діагностичного процесу.

 

3. ІНСТИТУТ ЗОБОВ'ЯЗУЄТЬСЯ:

3.1. Забезпечувати виконання технічних умов експлуатації медичної техніки (додаток), не допускати до роботи з нею осіб, які не мають спеціальної підготовки.

3.2. Виконувати графік експлуатації і профілактичного огляду техніки, яка спільно використовується, вести реєстрацію її неполадок в журналах технічного обслуговування і експлуатації.  

3.3. Використовувати медичну техніку, надану в розпорядження лікувальною установою, тільки за прямим призначенням.

3.4. Утримувати приміщення, які спільно використовуються в чистоті і порядку, не допускати пошкодження майна, виконувати правила протипожежної безпеки.

3.5. Надавати в спільне користування лікувально-діагностичну апаратуру, яка придбана за рахунок інституту.

 

4. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ОПЛАТА ПРАЦІ, МАТЕРІАЛЬНЕ СТИМУЛЮВАННЯ,

СОЦІАЛЬНА ЗАХИЩЕНІСТЬ

4.1. Відповідно до постанови Міністерства праці України від 29.03.91 р. N 25 (положення 9 пункт 6) викладацькому складу кафедри встановлено 36-годинний тиждень, всі інші види лікувальної роботи (консультації поза робочий час, нічні чергування в клініці та на дому) підлягають додатковій оплаті за рахунок ЛПУ згідно з контрактом.

4.2. Кількість лікарняних ліжок для тематичних хворих встановлюється не більше 15 проц.

4.3. Ціни на медичні послуги, які надаються в установах охорони здоров'я, безпосередньо підпорядкованих МОЗ України, затверджуються Міністерством, інших лікувально-профілактичних установ - відділами охорони здоров'я виконкомів місцевих Рад народних депутатів за узгодженням з відділами цін відповідних обласних і міських виконкомів (лист Мінекономіки України від 21.11.90 року N 28-19 (1948-10).

4.4. При переході установ охорони здоров'я на нові умови господарювання організовується система контролю за якістю і ефективність їх роботи, включаючи:

4.4.1. Оцінку діяльності установ охорони здоров'я, засновану на використанні системи показників (моделей) кінцевих результатів діяльності установ, розміщених в даному районі.

4.4.2. Систему загально-державного контролю за діяльністю установ охорони здоров'я.

4.5. Даний договір діє з ___________ р. по ___________ р.

4.6. Зміни та доповнення до даного договору приймаються шляхом підписання сторонами додаткових угод.

4.7. Дія даного договору припиняється по закінченні його строку.

4.8. Даний договір може бути розірваний достроково:

            - за згодою сторін;

            - на підставах, встановлених діючим законодавством;

            - зазначити інші підстави для дострокового розірвання контракту.

 

5. Спори, які виникають між сторонами договору, вирішуються у порядку, встановленому діючим законодавством.

6. Даний договір укладений у двох примірниках - по одному для кожної сторони.

 

7. АДРЕСА СТОРІН ТА ІНШІ ВІДОМОСТІ:

Скачать Типовий договір про співробітництво між лікувально-профілактичною установою і учбовим закладом (науково-дослідним інститутом)
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 608     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Работа для юристов

Ищем юристов для удаленной работы (составление типовых документов)
599-41-66, 097-963-64-63
[email protected]

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>