Mercedes C230 (1450 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Скарга на постанову державного виконавця про відмову у відкритті виконавчого провадження

Скарга на постанову державного виконавця про відмову у відкритті виконавчого провадження

раздел Скарги / Жалобы
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (2)     Загружен: 870     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Скарга на постанову державного виконавця про відмову у відкритті виконавчого провадження Жалоба на постановление государственного исполнителя об отказе в открытии исполнительного производства
Скачать Скарга на постанову державного виконавця про відмову у відкритті виконавчого провадження бесплатно

 

Начальнику ВДВС ________________________РУЮ

у ____________________________________області

___________________________________________

___________________________________________

 

 

СКАРГА

на постанову державного виконавця про відмову у відкритті виконавчого провадження

 

            ____________ р. Господарським судом _________________________області видано наказ про примусове виконання рішення _____________________ суду від _____________року про стягнення з _______________________ на користь ________________________ _________ (_______________) грн.

____________ р. вказаний наказ надіслано для виконання у ВДВС _____________________ районного управління юстиції у ___________________ області.

            ___________ р. на нашу адресу надійшла постанова Заступника начальника вищезазначеного ВДВС від ____________ р. про відмову у відкритті виконавчого провадження.

Вказана постанова прийнята з порушенням вимог чинного законодавства та підлягає скасуванню з наступних підстав.

            Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

            Як зазначено у ст. 1 Закону України "Про державну виконавчу службу", державна виконавча служба входить до системи органів Міністерства юстиції України і здійснює виконання рішень судів, третейських судів та інших органів, а також посадових осіб відповідно до законів України.

Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 3 Закону України "Про виконавче провадження" (далі - Закон), виконавчі листи, що видаються судами, та накази господарських судів, видані у тому числі на підставі рішень третейського суду є виконавчими документами, які підлягають виконанню державною виконавчою службою.

            Відповідно до ст. 18 Закону державний виконавець відкриває виконавче провадження на підставі виконавчого документа, за заявою стягувача або його представника про примусове виконання рішення.

            Відповідно до ст. 24 Закону, державний виконавець зобов'язаний прийняти до виконання виконавчий документ і відкрити виконавче провадження, якщо не закінчився строк пред'явлення виконавчого документа до виконання і цей документ відповідає вимогам, передбаченим Законом України "Про виконавче провадження", та пред'явлений до виконання до органу державної виконавчої служби за належним місцем виконання рішення.

            Приймаючи постанову про відмову у відкритті виконавчого провадження, державний виконавець зазначив, що "в резолютивній частині наказу цифрами вказано про стягнення ______ грн. _____ коп., прописом вказано ________________________________________________, в зв'язку з чим не зрозуміло, яка саме сума коштів підлягає стягненню".

            Як вбачається з постанови, відмовляючи у відкритті виконавчого провадження державний виконавець керувався статтями 21, 23, 26 Закону України "Про виконавче провадження".

Статтею 21 Закону визначено строки, протягом яких виконавчий документ може бути пред'явлений до виконання. Для виконавчих листів та інших судових документів встановлюється термін у три роки.

Статтею 23 Закону передбачено, що державний виконавець відмовляє у прийнятті до провадження виконавчого документа, строк пред'явлення для примусового виконання якого минув, про що виносить відповідну постанову.

            Наказ про примусове виконання рішення видано Господарським судом ___________________ області __________ р., до ВДВС __________________ районного управління юстиції у _____________ області він надійшов, як вбачається із вхідного штампу, ________ р., отже, строк пред'явлення виконавчого документа до виконання не минув.

            Статтею 26 Закону передбачено виключний перелік підстав, з яких державний виконавець відмовляє у відкритті виконавчого провадження. Незрозумілість державному виконавцеві резолютивної частини наказу не входить до підстав зазначених у статті, отже не є підставою для відмови у відкритті виконавчого провадження.

            Таким чином, посилання державного виконавця на вищевказані статті, як на підставу відмови у відкритті виконавчого провадження є беззмістовним та таким, що не відповідає вимогам ч. 2 ст. 19 Конституції України, а також ст. ст. 1, 24 Закону України "Про виконавче провадження".

Одночасно слід зазначити, що відповідно до ч. 2 п. 3.6.1. Інструкції про проведення виконавчих дій, прийнятої на виконання Закону України "Про виконавче провадження", затвердженої Наказом Міністерства юстиції України від 15.12.99 р. за № 74/5, виконавчі документи, що не відповідають вимогам статті 19 Закону України "Про виконавче провадження", направляються органом державної виконавчої служби до суду чи органу (посадовій особі), що видав даний виконавчий документ. Всупереч вказаної норми, державним виконавцем виконавчий документ направлено стягувачу.

            Одночасно слід зазначити, що відповідно до ст. 28 Закону, у разі якщо резолютивна частина рішення, викладена у виконавчому документі, є незрозумілою, державний виконавець, зокрема, має право звернутися до суду, який видав виконавчий документ, із заявою про роз'яснення відповідного рішення чи змісту документа. Вказаних дій державних виконавець не вчинив.

Враховуючи наведене, слід прийти до висновку, що у діях державного виконавця вбачаються порушення ст. 5 Закону України "Про виконавче провадження", де зазначено, що державний виконавець зобов'язаний вживати заходів примусового виконання рішень, встановлених Законом України "Про виконавче провадження", неупереджено, своєчасно, повно вчиняти виконавчі дії.

            Виходячи з вищевикладеного, постанова про відмову у відкритті виконавчого провадження, винесена державним виконавцем ВДВС _________________ районного управління юстиції __________________ з порушенням вимог чинного законодавства, відповідно є незаконною та такою, що підлягає скасуванню.

            У зв'язку з цим, прошу скасувати постанову державного виконавця ВДВС _________________ районного управління юстиції у ___________________ області, відкрити виконавче провадження та забезпечити виконання рішення _______________________ суду від ____________ р. про стягнення з ___________________ на користь _____________________ заборгованості в сумі ___________ грн.

 

 

Додатки:

            1. Копія рішення суду на __ арк.;

            2. Наказ Господарського суду _______________ від __________ р. у справі №_____ на __ арк.

            3. Копія постанови держвиконавця про відмову у відкритті виконавчого провадження.

 

______________ року                                              _______________

Скачать Скарга на постанову державного виконавця про відмову у відкритті виконавчого провадження
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (2)     Загружен: 870     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения

Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения, плательщиков единого налога, Фоп. Первичная документация, кадровый учет, регистрация налоговых накладных в ернн, подготовка и сдача отчетности
‎0686725351
Наталья Григорьевна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>