Toyota Celica (3000 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Постанова суду про скасування постанови інспектора ДАІ про адмінстративне правопорушення та закриття провадження по справі (поворот ліворуч з правого ряду)

Постанова суду про скасування постанови інспектора ДАІ про адмінстративне правопорушення та закриття провадження по справі (поворот ліворуч з правого ряду)

раздел Інше / Другое
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 593     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Постанова суду про скасування постанови інспектора ДАІ про адмінстративне правопорушення та закриття провадження по справі (поворот ліворуч з правого ряду) Постановление суда об отмене постановления инспектора ГАИ об админстративном правонарушении и закрытии производства по делу (поворот налево с правого ряда)
Скачать Постанова суду про скасування постанови інспектора ДАІ про адмінстративне правопорушення та закриття провадження по справі (поворот ліворуч з правого ряду) бесплатно

 

 

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

 

Справа № ____________

 

___________ року ____________________ міськрайонний суд _______________ області у складі:

            головуючого - ______________________________________________

            при секретарі - ______________________________________________

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. ___________________ адміністративну справу за адміністративним позовом _________________ (ПІБ позивача) до інспектора ____________ роти ДПС ДАІ прапорщика міліції _______________________, про скасування постанови від _______ року _____ № _____________ про накладення на нього адміністративного стягнення , -

 

УСТАНОВИВ:

 

            Позивач просить скасувати постанову відповідача від ___________ року ____ № __________ про накладення на нього адміністративного стягнення за ст. 122 ч. 1 КУпАП у вигляді штрафу в сумі ________ грн.

Свої вимоги мотивує наступним.

            _________ року він рухався на своєму автомобілі ________________ номерний знак ________ по дорозі _____________ - _____________ при виїзді з м. _____________ на перехресті, здійснив поворот ліворуч, за напрямком на смт. _____________, проїхавши перехрестя був зупинений інспектором ДПС ДАІ прапорщиком ___________________, який склав відносно нього протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 122 КУпАП, пояснивши це тим, що позивач порушив правила дорожнього руху та при повороті ліворуч здійснив виїзд на смугу зустрічного руху.

            На підставі протоколу складеного на __________ року було винесено постанову серії ____ № __________ про накладення на позивача адміністративного стягнення, передбаченого ч. 2 ст. 122 КУпАП, у вигляді штрафу.

            Вважає, що дії інспектора ДАІ ________________, щодо розгляду справи про адміністративне правопорушення і винесення постанови про накладення на позивача адміністративного стягнення, передбаченого ч. 2 ст. 122 КУпАП, у вигляді штрафу є незаконними.

            По перше - ним не було пред'явлено посвідчення працівника ДПС ДАІ та маршрутний лист. При запиті цих документів, він відразу став обґрунтовувати зупинку автомобіля тим, що позивачем порушено п. 10.5 правил Дорожнього руху України від 01.01.2002 року, які затверджені ПКМУ від 10.10.2001 року № 1306.

На пояснення позивача, що ним не було порушено правил дорожнього руху, оскільки на перехресті були ями та вибоїни, що унеможливлює здійснити поворот ліворуч, до уваги їх не взяв.

            У автомобілі позивача їхали _______________ та _______________ які можуть підтвердити, що ним не було здійснено порушення правил дорожнього руху. Інспектором не було взято до уваги та не записано до протоколу свідків.

            На самому перехресті та на дорогах були відсутні інші транспортні засоби, яким би позивач міг здійснити перешкоди при повороті ліворуч та на самому перехрестю та дорогах відсутня будь-яка розмітка. Також інспектором не було враховано п. 10.6 правил Дорожнього руху України від 01.01.2002 року, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 року № 1306

Оскільки інспектором ДПС ДАІ прапорщиком ___________не було взято до уваги всі вище наведені обставини, протокол та постанова підлягають скасуванню.

            Відповідач до суду не явився, подав заперечення проти позову наступного змісту.

_____________________, __________ р. керував своїм автомобілем __________________державний номер _______________ по авто дорозі _______________-_______________, ______км, при виїзді з м. _______________, на перехресті здійснив поворот ліворуч за напрямком на смт. _______________ ___________________району, при цьому грубо порушив пункт 10.5 ПДР України, виїхавши з перехрещення проїзних частин при повороті ліворуч на смугу зустрічного руху.

            В пункті 10.5 ПДР України зазначено, що поворот необхідно виконувати так, щоб при виїзді з перехрещення проїзних частин транспортний засіб не опинився на смузі зустрічного руху.

            На підставі вищевказаного на водія _______________який керував автомобілем ___________ д/н ____________ було складено адміністративний протокол №______ на підставі якого інспектором було винесено постанову серії ____ № __________ про накладення на нього адміністративного стягнення, передбаченого ч. 2 ст. 122 КУпАП у вигляді штрафу в сумі ___________гривень так, як гр. __________________неодноразово притягувався за систематичні порушення правил дорожнього руху, а саме:

            __________р. по ч.8 ст.126 та ч.2 ст.122

            __________р. по ч.3 ст.122

            __________р. по ч 1 ст.122,

тому інспектор не міг виписати адміністративне стягнення у вигляді штрафу в мінімальній сумі, ч. 2 ст. 122 КУпАП, передбачає штраф від 425 грн до 510 грн.

            ________________ після зупинки під час спілкування з інспектором по факту порушення ПДР не вимагав пред'явлення службового посвідчення, а тільки хотів дізнатись причину зупинки.

            Згідно пункту 2.14 в ПДР України йому було пояснено причину зупинки, прізвище та посаду інспектора, також в пункті 2.14 ПДР України не сказано, що він повинен водієві пред'явити якийсь маршрутний лист.

            Де він повинен нести службу вказується в його постовій відомості, куди робляться записи на підставі книги розстановок, яка затверджується керівництвом підрозділу ДАІ. Пояснення гр. _______________про ями на перехресті видумані, там є тільки невеличка вибоїна, яку можна було об'їхати праворуч не порушуючи правила дорожнього руху і не зрізаючи кут при повороті на перехресті.

            В пункті 10.6 ПДР України вказано про ті транспортні засоби, які через свої габарити не можуть виконати поворот, а автомобіль ____________ до великогабаритного транспортного засобу не відноситься.

            Судом встановлено наступне. ______________, ___________ р. керував своїм автомобілем _________________ державний номер _________________ по авто дорозі _________________ - _________________, _______ км., при виїзді з м. _________________, на перехресті здійснив поворот ліворуч за напрямком на смт. ________________, був зупинений інспектором ДПС ДАІ прапорщиком ______________________, який склав відносно нього протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 122 КУпАП, пояснивши це тим, що позивач порушив правила дорожнього руху та при повороті ліворуч здійснив виїзд на смугу зустрічного руху, та виніс постанову ____ № __________ про накладення на позивача штрафу в сумі ______ грн.

            Позивач заперечує факт скоєння ним адміністративного правопорушення тим, що він обминав перешкоду у вигляді вибоїни на дорозі, тому у його діях немає вини.

            Позивачем надані фотознімки місця пригоди, на яких видно вибоїни на правій частині дороги, та її середині.

            Ст. 122 ч. 2 КУпАП, передбачено адміністративну відповідальність за порушення водіями транспортних засобів, між іншим, правил проїзду перехресть.

            Згідно із п. 10.4. ПДР, перед поворотом праворуч, ліворуч або розворотом водій має завчасно зайняти відповідне крайнє положення на проїзній частині, призначеній для руху в цьому напрямку, крім випадків, коли здійснюється поворот у разі в'їзду на перехрестя, де організовано круговий рух, напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або рух можливий лише в одному напрямку, встановленому і конфігурацією проїзної частини, дорожніми знаками чи розміткою.

            Водій, що виконує поворот ліворуч або розворот поза перехрестям з відповідного крайнього положення на проїзній частині даного напрямку, повинен дати дорогу зустрічним транспортним засобам, а при виконанні цих маневрів не з крайнього лівого положення на проїзній 1 частині - і попутним транспортним засобам.

            За наявності трамвайної колїї посередині проїзної частини водій не-1 рейкового транспортного засобу, що виконує поворот ліворуч або розворот поза перехрестям, повинен дати дорогу трамваю.

            Згідно із п. 10.5. ПДР, поворот необхідно виконувати так, щоб при виїзді з перехрещення проїзних частин транспортний засіб не опинився на смузі зустрічного руху, а у разі повороту праворуч слід рухатися ближче до правого краю проїзної частини, крім випадку виїзду з перехрестя, де організовано круговий рух, де напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або де рух можливий лише в одному напрямку.

            Згідно із п. 10.6. ПДР, якщо транспортний засіб через свої габарити або інші причини не може виконати поворот чи розворот з відповідного крайнього положення, дозволяється відступити від вимог пункту 10.4 цих Правил, якщо це не суперечить вимогам заборонних чи наказових дорожніх знаків, дорожньої розмітки та не створить небезпеки чи перешкод іншим учасникам руху. У разі потреби, для забезпечення безпеки дорожнього руху, слід звернутися за допомогою до інших осіб.

В даному випадку мали місце саме інші причини, а саме пошкодження дорожнього покриття. Дорожня розмітка на місці пригоди відсутня.

 

За таких обставин, позов підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 52, 82, 122 ч. 2, 268, 283, 287-294 КУпАП, п. п. 10.4-10.6 ПДР, затверджених ПКМУ № 1306 від 10.10.2001 р. із змінами, внесеними ПКМУ № 876 від 01.10.2008 року, ст. ст. 18, 158- 163, 167 КАС, суд, -

 

ПОСТАНОВИВ:

 

Постанову інспектора _________________ роти ДПС ДАІ прапорщика міліції ____________________, від ___________ року, ____ № __________ про накладення на __________________________________ адміністративного стягнення з а ч. 2 ст. 122 КпАП України в вигляді штрафу в сумі ______ гривен, - скасувати, адміністративну справу відносно нього провадженням закрити.

Скачать Постанова суду про скасування постанови інспектора ДАІ про адмінстративне правопорушення та закриття провадження по справі (поворот ліворуч з правого ряду)
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 593     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Юр. поддержка от 15 грн

Международная юридическая компания предоставит услуги:Юридическая поддержка деятельности ЧП. Предоставление договоров. Анализ документов.Письменные консультации. Неограниченное количество устных консультаций.Экстренная правовая помощь. Юридическое сопровождение, и др.Годовое обслуживание.На данный момент обслуживаем более 25 000 клиентов.www.laweyr.nethouse.ru
0933965394
Сергей

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>