Jaguar S-type (1700 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Апеляційна скарга на ухвалу районного суду про забезпечення позову у цивільній справі

Апеляційна скарга на ухвалу районного суду про забезпечення позову у цивільній справі

раздел Скарги / Жалобы
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 615     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Апеляційна скарга на ухвалу районного суду про забезпечення позову у цивільній справі Апелляционная жалоба на постановление районного суда об обеспечении иска по гражданскому делу
Скачать Апеляційна скарга на ухвалу районного суду про забезпечення позову у цивільній справі бесплатно

 

 

 

 

 

через:

До апеляційного суду ________________ обл.

_______________________________________

_______________________________________

 

___________________________ районний суд

_______________________________________

_______________________________________

 

ПОЗИВАЧ:

_______________________________________

_______________________________________

_______________________________________

_______________________________________

 

ВІДПОВІДАЧ:

_______________________________________

_______________________________________

_______________________________________

_______________________________________

 

 

Суддя __________________________

Справа № __________________________

 

 

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА

на ухвалу ________________________ районного суду м. __________ від ___________ р.

про забезпечення позову у справі

 

            __________ р. ___________________районним судом м. _________________на підставі заяви _____________________________винесено ухвалу про забезпечення позову по справі за її позовом до ______________________________ про відшкодування медичних витрат (страхового відшкодування). Відповідно до вказаної ухвали, суд ухвалив накласти арешт на грошові кошти, що належать _____________________________ в межах заявлених позовних вимог, тобто в розмірі _________ грн.

            Ухвала була винесена за відсутності представника відповідача __________________________, що позбавило можливості Відповідача висловити свої заперечення щодо законності винесення даної ухвали.

            Копія вищевказаної Ухвали про забезпечення позову отримана представником відповідача _______________ р.

            Вважаю, що вказана ухвала підлягає скасуванню, оскільки при прийнятті вказаної ухвали судом не враховано вимоги Цивільного процесуального Кодексу та роз’яснень Пленуму Верховного суду України з даного приводу.

Зокрема, всупереч вимогам ст. 151 ЦПК України Позивачем не зазначено причини, у зв’язку з якими потрібно забезпечити позов, обґрунтування необхідності вжиття забезпечення позову.

Судом першої інстанції не взято до уваги роз’яснення викладені у постанові Пленуму ВС України від 12 червня 2009 року №2 «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції». Зокрема, у п.16 Постанови зазначено, заява про забезпечення позову за змістом повинна відповідати вимогам частини другої статті 151 ЦПК. Вживаючи заходи забезпечення позову, необхідно враховувати роз'яснення, дані в постанові Пленуму Верховного Суду України від 22 грудня 2006 року №9 "Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову".

Пленум Верховного Суду України у Постанові від 22 грудня 2006 року №9 (далі – Постанова), звертає увагу судів на те, що за змістом ч. 1 ст. 151 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК) єдиною підставою для забезпечення позову є відповідне клопотання у формі мотивованої заяви будь-якої з осіб, котрі беруть участь у справі. У даному випадку, заява Позивача про забезпечення позову не містить жодних обґрунтувань щодо відсутності гарантій виконання рішення суду у разі задоволення позовних вимог.

Відповідно до п. 3 Постанови, згідно з п. 1 ч. 1 ст. 152 ЦПК позов майнового характеру дозволяється забезпечувати шляхом накладення арешту на майно або грошові кошти, що належать відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб. Слід зазначити, що вказаний позов містить вимоги про відшкодування моральної (немайнової) шкоди в розмірі ____________ грн. Таким чином, приймаючи ухвалу, суд вжив заходи забезпечення позову на вимоги в, тому числі, і немайнового характеру.

Крім того, судом не враховано роз’яснення, викладені в п. 4 Постанови, розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з'ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам.

Тут слід зазначити, що вимоги Позивача до Відповідача носять безпідставний характер, оскільки спростовуються документами і доказами наявними в матеріалах справи.

            При встановленні зазначеної відповідності слід враховувати, що вжиті заходи не повинні перешкоджати господарській діяльності юридичної особи або фізичної особи, яка здійснює таку діяльність і зареєстрована відповідно до закону як підприємець.

            Вирішуючи питання про забезпечення позову, суд має брати до уваги інтереси не тільки позивача, а й інших осіб, права яких можуть бути порушені у зв'язку із застосуванням відповідних заходів. Наприклад, обмеження можливості господарюючого суб'єкта користуватися та розпоряджатися власним майном іноді призводить до незворотних наслідків.

            Слід зазначити, що накладання арешту на рахунки ____________________________обмежить Відповідача у можливості розпоряджатись власними коштами на тривалий період, що однозначно завдасть шкоди господарській діяльності, оскільки остання безпосередньо пов’язана з постійним обігом коштів у зв’язку з проведенням страхових виплат клієнтам.

            Таким чином, забезпечуючи безпідставні вимоги позивача суд, тим самим ставить під загрозу права інших осіб, які є клієнтами __________________________, а також завдає шкоду господарській діяльності.

            Згідно з ч. 3 ст. 151 ЦПК України «забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду».

Жодних причин, у зв’язку з якими потрібно забезпечити позов та будь-яких сумнівів, що невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити не можливим виконання рішення суду, у Позивача не було. Обрання виду забезпечення позову у вигляді накладення арешту на кошти позивачем необґрунтовано.

            Пунктом 2 частини 1 статті 293 ЦПК України встановлено що, окремо від рішення суду можуть бути оскаржені в апеляційному порядку ухвали суду першої інстанції щодо: забезпечення позову, а також щодо скасування забезпечення позову.

На підставі зазначеного, керуючись ст.ст. 27, 31, 151, 153, 154, 291-321 ЦПК України,-

 

ПРОШУ:

 

cкасувати ухвалу ______________________районного суду м. _____________від _________ р. про забезпечення позову.

 

 

Додатки:

            1. Копія ухвали на 1 арк.

            2. Квитанція про сплату ІТЗ на 1 арк.

 

_____________ року                                                _____________________

Скачать Апеляційна скарга на ухвалу районного суду про забезпечення позову у цивільній справі
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 615     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения

Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения, плательщиков единого налога, Фоп. Первичная документация, кадровый учет, регистрация налоговых накладных в ернн, подготовка и сдача отчетности
‎0686725351
Наталья Григорьевна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>