Audi A6 Allroad (2500 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Інструкція вимоги безпеки в аварійних ситуаціях

Інструкція вимоги безпеки в аварійних ситуаціях

раздел Інструкції / Инструкции
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 3.7 (3)     Загружен: 937     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Інструкція вимоги безпеки в аварійних ситуаціях Инструкция требования безопасности в аварийных ситуациях
Скачать Інструкція вимоги безпеки в аварійних ситуаціях бесплатно

 

 

__________________________________________________

 

 

 

 

ІНСТРУКЦІЯ

вимоги безпеки в аварійних ситуаціях

 

 

 

 

 

м. ___________________

 

 

ІНСТРУКЦІЯ № _________

вимоги безпеки в аварійних ситуаціях

 

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Наказ __________________________

№ __________ від _______________ р.

 

 

 

I. ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА.

1.1. У випадку виникнення пожежі дії працівників, учнів школи мають бути спрямовані на створення безпеки дітей, в першу чергу рятування та евакуацію.

1.2. Кожен працівник, учень, який виявив пожежу або її ознаки (задимлення, запах горіння або тління різних матеріалів тощо) зобов'язаний: негайно повідомити про це по телефону 01 до пожежної частини; сповістити про пожежу вчителеві, директору, його заступнику; організувати зустріч пожежних підрозділів, вжити заходів щодо гасіння пожежі наявними засобами пожежогасіння.

 

II. НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОЛІКАРСЬКОЇ ДОПОМОГИ

2.1. Під час навчально-виховного процесу внаслідок невиконання Інструкцій, Правил, наказів, розпоряджень, аварій, особистої необережності тощо можливі травми, пошкодження учнів, працівників школи. У всіх випадках виявлених травм або пошкоджень потерпілому надається перша долікарська швидка допомога, яка дозволить полегшити стан і зменшити термін після травмованого періоду.

2.2. Першу долікарську швидку допомогу потерпілому може надати будь-який член педагогічного колективу або учні, які пройшли навчання щодо правил надання першої допомоги при характерних пошкодженнях (наведених нижче).

2.3. Під час надання першої допомоги слід використовувати всі стерильні засоби, препарати, ліки, інструменти з аптечки.

2.4. Після надання першої долікарської швидкої допомоги:

            1) якщо травмування загрожує життю потерпілого, то викликають «Швидку допомогу» (тел.03) та проводять розслідування нещасного випадку відповідно до Положення про організацію охорони праці та порядок розслідування нещасних випадків у гнавчально виховних закладах;

            2) якщо травма не загрожує життю учня, то адміністрація школи повідомляє про випадок травмування батькам (по телефону); батьки забирають дитину додому або звертаються до лікувального закладу; наступного дня батьки надають інформацію про стан здоров’я дитини (довідка, по телефону тощо)

2.5. Перша медична допомога при пораненні.

2.5.1. В першу чергу необхідно призупинити кровотечу, а потім накласти стерильну пов'язку на рану. Зупинка кровотечі на кінцівках проводиться шляхом притиснення артерії, вени або накладанням джгута вище від місця поранення при піднятій кінцівці.

2.5.2. При накладанні джгута (а в разі його відсутності - ременя, паска, мотузки та інше) необхідно в місці його накладання обгорнути кінцівку шматком тканини, щоб уникнути болісності.

 

2.5.3. Слід пам'ятати, що джгут накладається тільки на 1-2 години. У зв'язку з цим, необхідно під накладений джгут покласти записку про точний час, коли джгут було накладено. Після зупинки кровотечі шкіру навкруги рани очищують спиртом, змащують йодом або зеленкою, а потім накладають стерильну пов'язку.

2.6. Перша допомога при переломах.

2.6.1. При наданні допомоги при переломах кісток необхідно бути вкрай обережним, щоб не перетворити закритий перелом у відкритий.

2.6.2. При відкритому переломі в першу чергу необхідно накласти стерильну пов'язку, як було вказано вище, а потім приступити до приведення кінцівки в нерухомий стан.

2.6.3. Для цього кінцівку вкладають в шину або на дошки, палиці та інші предмети, до яких прибинтовують кінцівку так, щоб шина захопила два найближчі суглоби і робила їх нерухомими.

2.7. Перша допомога при вивихах, ударах і розтягах.

2.7.1. Внаслідок удару об твердий предмет або падіння можуть пошкодитись м’які тканини, розтягнутися зв’язки. Це проявляється у вигляді припухлості, синця в місці удару.

2.7.2. Щоб надати першу допомогу, треба створити спокій пошкодженій ділянці й покласти на неї 3-4 рази холод (з інтервалами 15-20 хв).

2.7.3. У разі удару носа, що супроводжується кровотечею, не дозволяється сякатися. Голову слід нахилити вперед, затиснувши крила носа пальцями на 10-15 хв.

2.7.4. Удари в області голови часто супроводжуються струсом мозку або крововиливом у мозок. Ці ускладнення можуть виявитись через декілька днів або годин після травмування. Тому при травмі черепа потерпілого необхідно укласти так, щоб голова була дещо піднятою, покласти на голову холодний компрес (сніг або лід) та направити в лікарню.

2.7.5. При вивихах з'являється відчуття болю та змінюється форма суглоба. Першою допомогою при вивихах є накладання пов'язки з метою забезпечення нерухомості суглоба і негайне направлення до лікаря для вправлення вивиху.

2.7.6. При розтягненні в області суглоба з'являється гострий біль та припухлість. При наданні першої допомоги необхідно накласти пов'язку на пошкоджену ділянку та направити хворого до лікаря.

2.8. Перша допомога при опіках.

2.8.1. При наданні першої допомоги при опіках в першу чергу необхідно усунути їх причину. Після цього надають першу допомогу.

2.8.2. При опіках 1-го ступеня на обпечену поверхню накладають пов'язку, змочену етиловим спиртом.

2.8.3. При опіках 2-го ступеня накладають пов'язку, змочену 3% розчином марганцівки або 5 % розчином таніну.

2.8.4. При опіках 3-го ступеня накривають стерильною пов'язкою і викликають лікаря.

2.9. Перша медична допомога при ураженні електричним струмом.

2.9.1. При ураженні електричним струмом необхідно негайно звільнити потерпілого від дії струму. Для цього необхідно: надягти діелектричні рукавички, калоші або обернути руки сухою ганчіркою; стати на суху дошку, сухою палицею, гумою, які не проводять електричний струм, або за одяг відтягнути потерпілого і звільнити його від дії струму.

2.9.2. Якщо потерпілий втратив свідомість, не прослуховується пульс чи дихання, йому необхідно проводити штучне дихання кілька разів, поки потерпілий не прийде до свідомості.

2.9.3. Штучне дихання можна проводити, якщо відсутні ознаки пошкодження грудини, його проводять до прибуття «Швидкої допомоги».

 

РОЗРОБИВ:

УЗГОДЖЕНО:

     

Скачать Інструкція вимоги безпеки в аварійних ситуаціях
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 3.7 (3)     Загружен: 937     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Работа для юристов

Ищем юристов для удаленной работы (составление типовых документов)
599-41-66, 097-963-64-63
[email protected]

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>