Audi A6 Allroad (2500 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Адміністративна позовна заява про визнання незаконною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення ПДР (зупинка на перехресті)

Адміністративна позовна заява про визнання незаконною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення ПДР (зупинка на перехресті)

раздел Позовні заяви / Исковые заявления
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 3 (2)     Загружен: 628     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Адміністративна позовна заява про визнання незаконною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення ПДР (зупинка на перехресті) Административная исковое заявление о признании незаконным и отмене постановления о наложении административного взыскания за нарушение ПДД (остановка на перекрестке)
Скачать Адміністративна позовна заява про визнання незаконною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення ПДР (зупинка на перехресті) бесплатно

 

 

ДОКУЗНЕЦОВСЬКОГО МІСЬКОГО СУДУ

м. Кузнецовськ, майдан Будівельників, 3

 

ПОЗИВАЧ:

________________________________

________________________________

________________________________

________________________________

 

ВІДПОВІДАЧ-1:

Відділ Державної автомобільної інспенції з обслуговування адміністративної території

Антрацитівського району в Луганській області

________________________________

________________________________

 

ВІДПОВІДАЧ-2:

Відділ Державної автомобільної м. Кузнецовська УДАІ УМВС України в Рівненській обл.

м. Кузнецовськ, вул. Правика 5

 

 

Від сплати судового збору звільнений згідно з Декретом Кабінету Міністрів України «Про державне мито»

 

 

 

АДМІНІСТРАТИВНА ПОЗОВНА ЗАЯВА

про визнання незаконною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху України, закриття провадження по справі про адміністративне

правопорушення

 

Постановою серії ВВ № 111111 від ________ року інспектора ДПС Антрацитівської роти ДПС старшим сержантом міліції П.І.Б. (далі за текстом Інспектор ДПС) на мене накладено адміністративне стягнення по ст. 122 ч. 1 КУпАП в розмірі 255 (двісті п`ятдесят п`ять) гривень. Цього ж (14.08.____ року) числа, згідно вказаної вище постанови серії ВВ № 111111 інспектором ДПС було прийнято рішення про накладення на мене адміністративного стягнення у вигляді штрафу 510 (п`ятсот десять гривень) з подальшим направленням її до органів державної виконавчої служби за несплату штрафу протягом 15 днів для примусового виконання даної постанови, що є нонсенсом.

            Відповідно до вищезазначеної постанови, я, П.І.Б. начебто, 14.08._____ року, керуючи автомобілем ЗАЗ - д.н.з ____________, на ділянці дороги 812 км. а/м Київ Довжанський м. Антрацит Луганської області, здійснив зупинку на перехресті. 

Насправді, 14.08.______ року, керуючи автомобілем ЗАЗ д.н.з _______________, я рухався по правій смузі ділянкою дороги 812 км. а/м Київ Довжанський м. Антрацит Луганської області, яка має три смуги. Отже, згідно з постановою КМУ № 1306 від 10 жовтня 2001 р. зі змінами та доповненнями відповідно до постанови КМУ № 876 від 01.10.2008 року, керуючись п. 2.3 (б) і (д) Правил Дорожнього Руху, виїхав на центральну смугу ліворуч з метою щоб оминути перешкоду у вигляді обширних ям. При цьому, відповідно до п. 2.3 (б) і (д), був уважним, стежив за дорожньою обстановкою, відповідно зреагувавши на її зміну п. 2.3 (б) та не створював своїми діями загрозу безпеці дорожнього п. 2.3 (д), так як на момент об’їзду вищевказаної перешкоди, автотранспортні засоби на зустріч мені не рухались, в чому я впевнився перш ніж здійснити маневр ліворуч на центральну смугу.

В результаті був зупинений інспектором ДПС, який при зверненні до мене не назвав свого прізвища, звання та не пред’явив службового посвідчення на мою вимогу. Під час розмови зі мною вів себе зухвало проявляючи явну неповагу та антигуманне ставлення щодо моєї особи. Однак визнав, що перешкода у вигляді обширних ям на ділянці, дороги якою я рухався дійсно існує і всі учасники дорожнього руху на автотранспортних засобах завжди оминають дану перешкоду, а працівники ДАІ по мірі вказівки начальства виконують план по складанню адміністративних протоколів. В даному випадкуінспектором ДПС було допущено грубе порушення ст. 5 Закону України «Про міліцію» від 20 грудня 1990 року. Після цього інспектором ДПС, було запропоновано мені все ж таки скласти на мене адміністративний протокол, однак, зробити це із зміною фабули не мов би, я здійснив зупинку на перехресті, мотивуючи це тим, що я отримаю менше штрафу ніж за те, що оминув перешкоду та виїхав на зустрічну смугу, а інспектору ДПС з його слів буде показник, а дана ситуація стане своєрідним компромісом. На мої протести про порушення прав і свобод, інспектор ДПС не реагував, мотивуючи це своїми зв»язками у вищих ешелонах влади. Таким чином, в даному випадку, було грубо порушено норми Конституції Українии від 28 червня 1996 року із змінами, внесеними Законом України від 08 грудня 2004 року, а саме -  ст. 21.  В результаті, використовуючи метод залякування, інспектором ДПС було складено на мене адміністративний протокол за ст. 122 ч. 1 і винесено постанову.

Проте така постанова не відповідає вимогам закону з наступних підстав:

Згідно ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, вина (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадській порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Зазначена постанова винесена з порушенням ст. 33 КУпАП, яка визначає, що стягнення за адміністративне правопорушення накладається у межах, установлених цим кодексом та іншими законами України.

При накладанні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступень його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.

При винесенні оскаржуваної постанови, цього зроблено не було, та посадовою особою яка винесла цю постанову вимоги закону не враховані.

При винесенні постанови було грубо порушені мої права, передбачені ст. 268 КУпАП, а саме: особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право зокрема:

            • знайомитися з матеріалами справи;

            • давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання;

            • при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням.

Справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення, про місце і час розгляду справи, і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи. Вищевказаних норм ст. КУпАП інспектором ДПС дотримано не було. Крім того, ст. 285 КУпАП, передбачає, що після закінчення розгляду справи, копія постанови протягом трьох днів вручається або висилається особі, щодо якої її винесено, чого зроблено не було, а мій особистий підпис у Постанові Серії ВВ № 111111 у відповідній графі Примірник постанови отримав із зазначенням дати про отримання підроблено, так як ще раз хочу зауважити на тому, що 14.08.____ року, в моїй присутності на мене було складено лише адміністративний протокол, а постанова виносилася без мене. Таким чином, є підстави вважати, що в діях інспектора ДПС, який вніс до офіційного документу, яким без сумніву є Постанова Серії ВВ № 111111 за справою про адміністративне правопорушення, завідомо неправдивих відомостей, вбачаються ознаки злочину передбаченого ст. 366 Кримінального Кодексу України, що можна легко визначити за допомогою почеркознавчої експертизи, призначивши експерта відповідно до ст. 273 КУпАП.

Усіх наданих мені цим законом прав я був позбавлений, що є порушенням процесу при розгляді справи про адміністративне правопорушення.

У якості місця розгляду справи, в оскаржуваній постанові вказано «812 км а/м Київ - Довжанський». Однак, справа розглядалась без моєї присутності, а про час і місце розгляду справи я не був повідомлений, крім цього, незважаючи на те, що положеннями КУпАП передбачений 15-денний строк для розгляду справи про адміністративне правопорушення, справа була розглянута з винесенням постанови 14.08.____ року – в день фіксації правопорушення. Також, законність винесеної постанови інспектором ДПС ставиться під сумнів тому, що провадження по ній в порядку ст. 308 КУпАП, розпочалося в день складання адміністративного протоколу, тобто 14.08.____ року, враховуючи те, що з постановою інспектора ДПС, я ознайомлений не був, а тому, не міг скористатися своїм правом, зокрема Конституційним передбаченим ст. 55 Конституції України та вчасно оскаржити постанову, що передбачено ст. 289 КУпАП. Натомість, лише 09.11.____ року з відділу Державної виконавчої служби міського управління юстиції м. Кузнецовськ, в мою адресу поштою надійшла постанова про відкриття виконавчого провадження, і лише тоді я мав змогу ознайомитись з матеріалами справи, зокрема, з Постановою Серії ВВ № 111111 винесеною інспектором ДПС Антрацитівської роти ДПС старшим сержантом ___________________________________________.  

Згідно ст. 289 КУпАП, скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом 10 днів з дня винесення постанови. В разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк за заявою особи, щодо якої винесено постанову, може бути поновлено органом (посадовою особою), правомочним розглядати скаргу.

Виходячи з вищевикладеного, вважаю постанову незаконною та винесену з грубим порушенням адміністративно-процесуального законодавства, а також такою, що підлягає скасуванню.

Відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито» від 21.01.1993 р.  звільняється від сплати державного мита громадяни, віднесені до категорій 1 і 2 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 287, 288, 289, 247 п. 1, КУпАП,

 

ПРОШУ:

 

            1. Поновити мені строк оскарження постанови серії ВВ № 111111 від 14 серпня ____ року про накладення на мене – П.І.Б. адміністративного стягнення за ст. 122 ч.1 КУпАП в розмірі 510 (п’ятсот десять) гривень.

            2. Постанову серії ВВ № 111111 від 14 серпня ____ року про накладення на мене – П.І.Б. адміністративного стягнення за ст. 122 ч.1 КУпАП в розмірі 510 (п’ятсот десять) гривень визнати незаконною та скасувати.

            3. Виконавче провадження – постановаВВ № 111111 від 14.08.____ року по адміністративній справі – закрити, відповідно до п. 1 ст. 247 КУпАП в зв’язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення.

 

 

Додаток:

1. Копія постанови серії ВВ № 111111 від 14 серпня _____ року.

2. Копія постанови про відкриття виконавчого провадження.

3. Копія супровідної до державної виконавчої служби (ДВС).

            4. Копія супровідної ДВС від 09.11.____ року.

5. Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

6. Копії паспорту.

            7. Копія Чорнобильського посвідчення.

 

Скачать Адміністративна позовна заява про визнання незаконною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення ПДР (зупинка на перехресті)
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 3 (2)     Загружен: 628     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Работа для юристов

Ищем юристов для удаленной работы (составление типовых документов)
599-41-66, 097-963-64-63
[email protected]

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>