Hyundai Coupe (2100 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Адміністративний позов про визнання протиправними дій та скасування постанови по справі про адмінправопорушення (рух в крайній лівій смузі)

Адміністративний позов про визнання протиправними дій та скасування постанови по справі про адмінправопорушення (рух в крайній лівій смузі)

раздел Позовні заяви / Исковые заявления
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (2)     Загружен: 645     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Адміністративний позов про визнання протиправними дій та скасування постанови по справі про адмінправопорушення (рух в крайній лівій смузі) Административный иск о признании противоправными действий и отмене постановления по делу об административном правонарушении (движение по левой полосе)
Скачать Адміністративний позов про визнання протиправними дій та скасування постанови по справі про адмінправопорушення (рух в крайній лівій смузі) бесплатно

 

 

До ________________ районного суду

________________________________

 

ПОЗИВАЧ:

________________________________

________________________________

________________________________

________________________________

 

ВІДПОВІДАЧ:

________________________________

________________________________

________________________________

________________________________

 

ТРЕТЯ ОСОБА:

________________________________

________________________________

________________________________

________________________________

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

(адміністративний позов)

про визнання протиправними дій та скасування постанови

по справі про адміністративне правопорушення

 

___________ року я на автомобілі Хонда Сівік державний номер - _____________, що належить мені, рухався по трасі Могилів-Подільський­ - Житомир. Близько 19:00 десь за 200 метрів після повороту на село Сальник, мене було зупинено особою в формі працівника ДАІ, який наказав передати йому посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та слідувати за ним до патрульної машини, яка стояла неподалік. На мої прохання пояснити причину зупинки працівник ДАІ зазначив, що мною було порушено ПДР, а саме пункт 11.5, згідно якого я мав рухатись у крайньому правому ряду. Мої пояснення, що я рухався у другій смузі та не зміг повернутися до крайньої правої полоси, як того вимагають ПДР, через декілька причин:

- тільки що завершив обгін іншого транспортного засобу;

- попереду рухався ще один автомобіль, який я збирався обігнати;

- жахливий стан покриття крайньої правої смуги (повернення на яку вимагало різкого гальмування або призвело би то втрати керування ТЗ),

не вплинули на особу у формі інспектора і він ще раз, у наказовому тоні, запропонував слідувати за ним до патрульного автомобіля.

В патрульній машині особа в формі працівника ДАІ почала заповнювати протокол серія _____ № ___________ про адміністративне правопорушення (далі – Протокол) щодо мене. На час складання протоколу я знаходився у власному авто.

Через деякий час ___________________ підійшов до мого автомобілю і наказав вийти з нього. На моє питання «навіщо», відповів, що треба підписати протокол. Я запропонував передати мені протокол для підписання у автомобіль, після чого ________________________ передав мені його на підписання. Зі змісту Протоколу я дізнався, що мною було порушено ПДР, а саме пункт 11.5, згідно якого я мав рухатись у крайній правій смузі. Свою позицію щодо відсутності в моїх діях ознак адміністративного правопорушення я виклав в тексті Протоколу. Також мені було вручено Постанову ___ № ________ по справі про адміністративне правопорушення.

Після того, як мені були повернуті документи та вручені копії Постанови та Протоколу, я вирушив далі.

Ще раз наголошую, що вказані в Протоколі та Постанові факти суперечать дійсні обстановці на дорозі. Через зазначені вище обставини я не мав змоги повернутися до крайньої правої смуги.

Пунктом 12.1 Правил дорожнього руху передбачено, що під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним. Виконуючи обгін транспортного засобу я вибрав безпечну дозволену швидкість руху, яка дозволяла мені виконати відповідний маневр. Подальше повернення на крайню праву смугу було можливе лише після різкого гальмування (через незадовільний стан покриття), що в свою чергу порушувало би вимоги пункту 12.9 підпункту «г», який забороняє водію різко гальмувати. Повернення на крайню праву смугу без різкого гальмування призвело би, в свою чергу, до втрати мною контролю над транспортним засобом.

Більш того, в пункті 14.5 ПДР зазначено, що водій транспортного засобу, який виконує обгін, може залишитися на смузі зустрічного руху, якщо після повернення на раніше займану смугу йому доведеться знову розпочати обгін, за умови, що він не створить небезпеки зустрічним транспортним засобам, а також не перешкоджатиме транспортним засобам, які рухаються за ним з більш високою швидкістю. Враховуючи мої наміри здійснити обгін іншого ТЗ, що рухався попереду, я також вирішив не повертатись на крайню ліву смугу, щоб своїми діями не створити небезпечну обстанвку на дорозі.

Зважаючи на те, що мої дії були направлені на виконання вимог Правил дорожнього руху, підтримання безпечної обстановки на дорозі вважаю, що Постанова по справі про адміністративне правопорушення АВ № 190467 від 04.07.2010р. підлягає скасуванню.

Зазначені вище обставини може підтвердити ______________________________ (м. Київ, вул. ___________________________. Телефон _________________), якого я буду просити суд, в разі необхідності, викликати на судове засідання.

 

Відповідно до положень ч. 2 ст. 71 КАСУ, обов’язок доведення правомірності Постанови покладено на суб’єкта владних повноважень – ________________________, якого я буду просити суд викликати в обов’язковому порядку.

В силу положень ч.ч. 1 та 2 ст. 70 КАСУ належними є докази, які місять інформацію щодо предмету доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмету доказування, а сторони мають право обґрунтовувати належність конкретного доказу для підтвердження їхніх вимог або заперечень.

            Викладена інспектором ДАІ ________________________ інформація в Протоколі та Постанові є виключно його суб’єктивною позицією та не може вважатись належним доказом вчинення мною адміністративного правопорушення.

 

Приймаючи до уваги положення ст.ст. 222, 255 КУАП України, яким визначено обмежений перелік осіб, які мають право складати Протокол та виносити Постанову, приймаючи до уваги відсутність в мене будь-якої інформації щодо того, чи дійсно _______________________ є посадовою особою органів ДАІ та чи має він право складати Протокол та виносити Постанову, звертаю увагу суду на необхідність подання _________________ відповідних документів та підтвердження того, що ______________________ є інспектором ДПС, має спеціальне звання та чи дійсно був на службовому чергуванні у вищезгаданому місці.

 

В силу положень ч. 4 ст. 288 КУАП особа, яка оскаржила постанову по справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

 

            Враховуючи викладене, керуючись положеннями Правил дорожнього руху (12.1, 12.9, 14.5), ст.ст. 1, 3, 18, 19, 105, 106, 107 Кодексу адміністративного судочинства України,

 

ПРОШУ:

  1. Визнати протиправними дії інспектора ДПС при УДАІ ДУ МВС України Вінницької області ст. лейтенанта міліції ____________________________________________ щодо складання ним протоколу про адміністративне правопорушення серія ____ № _________ від _________ р. та щодо винесення ним постанови по справі про адміністративне правопорушення серія ____ № _________ від _________ р., складені відносно ____________________________________.
  2. Скасувати постанову по справі про адміністративне правопорушення серія ____ № _________ від _________ р., якою ____________________________ було притягнено до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 122 КУАП.

 

Додатки:

  1. Завірена позивачем копія протоколу про адміністративне правопорушення серія ____ № _________ від _________ р.
  2. Завірена позивачем копія постанови по справі про адміністративне правопорушення серія ____ № _________ від _________ р.
  3. Копії цієї позовної заяви та доданих до неї документів для сторін.

 

 

_____________ р.                             ______________

 

 

 

_______________________________

ПДР

12.1. Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу,

щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним.

 

12.9. Водієві забороняється:

 г) різко гальмувати (крім випадків, коли без цього неможливо запобігти дорожньо-транспортній пригоді).

 

14.5. Водій транспортного засобу, який виконує обгін, може залишитися на смузі зустрічного руху, якщо після повернення на раніше займану смугу йому доведеться знову розпочати обгін, за умови, що він не створить небезпеки зустрічним транспортним засобам, а також не перешкоджатиме транспортним засобам, які рухаються за ним з більш високою швидкістю.

 

Скачать Адміністративний позов про визнання протиправними дій та скасування постанови по справі про адмінправопорушення (рух в крайній лівій смузі)
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (2)     Загружен: 645     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения

Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения, плательщиков единого налога, Фоп. Первичная документация, кадровый учет, регистрация налоговых накладных в ернн, подготовка и сдача отчетности
‎0686725351
Наталья Григорьевна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>