Volkswagen Tiguan (3000 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Адміністративний позов про визнання протиправними дій та скасування постанови по справі про адмінправопорушення (проїзд перехрестя на заборонний сигнал світлофору)

Адміністративний позов про визнання протиправними дій та скасування постанови по справі про адмінправопорушення (проїзд перехрестя на заборонний сигнал світлофору)

раздел Позовні заяви / Исковые заявления
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (9)     Загружен: 857     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Адміністративний позов про визнання протиправними дій та скасування постанови по справі про адмінправопорушення (проїзд перехрестя на заборонний сигнал світлофору) Административный иск о признании противоправными действий и отмене постановления по делу об административном правонарушении (проезд перекрестка на запрещающий сигнал светофора)
Скачать Адміністративний позов про визнання протиправними дій та скасування постанови по справі про адмінправопорушення (проїзд перехрестя на заборонний сигнал світлофору) бесплатно

 

 

До ________________ районного суду

________________________________

 

ПОЗИВАЧ:

________________________________

________________________________

________________________________

________________________________

 

ВІДПОВІДАЧ:

________________________________

________________________________

________________________________

________________________________

 

ТРЕТЯ СТОРОНА

________________________________

________________________________

________________________________

________________________________

 

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

(адміністративний позов)

про визнання протиправними дій та скасування постанови

по справі про адміністративне правопорушення

 

__________ року я на автомобілі Хонда Сівік державний номер - ______________, що належить мені, рухався по вул. Київське шосе у напрямку центра міста Житомир. Рухаючись з дотриманням правил дорожнього руху, о 10.40 мене було зупинено по вул. Київській 16, особою в формі працівника ДАІ, який наказав передати йому посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. На мої прохання надати пояснення про причину зупинки було пояснено, що мною було порушено ПДР, а саме проїзд регульованого пішохідного перехрестя на заборонний (червоний) сигнал світлофору.

 

Мої пояснення, що:

1. моє авто виїхало на пішохідний перехід (що підтверджувалося показаннями пасажирів - _________________________________________________________________, який мешкає за адресою __________________________________________________, тел. _____________________, якого я буду просити викликати до суду у разі необхідності) на дозволяючий сигнал світлофору (зелений),

2. що патрульна машина ДПС та і сама особа в формі працівника ДАІ знаходились  не на пішохідному переході або у безпосередній близькості від нього, а на відстані приблизно 150 (сто п’ятдесят) метрів за ним,

3. і, коли загорівся нібито забороняючий (червоний) сигнал світлофору, особа в формі працівника ДАІ бачити не могла де саме знаходилась моя машина, а отже і стверджувати, що під час виїзду на пішохідний перехід горів забороняючий сигнал світлофору не може,

були залишені без уваги.

 

В патрульній машині особа в формі працівника ДАІ почала заповнювати протокол серія ____ № ___________ про адміністративне правопорушення (далі – Протокол) щодо мене. На час складання протоколу я чекав у власному авто.

Після того як особа в формі працівника ДАІ повернулась до мого авто, мені було повернуто документи та вручена копія Протоколу та Постанови на підпис. З тексту Протоколу та Постанови я дізнався, що мною було порушено п. 8.7.3. ПДР за адресою вул. Київська, 14, а саме проїзд регульованого пішохідного перехрестя на заборонний (червоний) сигнал світлофору.

Мої права згідно ст. 63 Конституції та ст. 268 КУАП мені роз’яснено не було, про що я повідомив особу у формі працівника ДАЇ і попросив мені їх роз’яснити. У відповідь почув нерозбірливу фразу про «родичів та свідчення проти них». Після цього я повідомив, що оскільки вищенаведені статті мені роз’яснено не було, підписувати графу де йдеться про це я не буду.

Відповідно до положень ч. 2 ст. 71 КАСУ, обов’язок доведення правомірності Постанови покладено на суб’єкта владних повноважень – __________________________, якого я буду просити суд викликати в обов’язковому порядку.

В силу положень ч.ч. 1 та 2 ст. 70 КАСУ належними є докази, які місять інформацію щодо предмету доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмету доказування, а сторони мають право обґрунтовувати належність конкретного доказу для підтвердження їхніх вимог або заперечень.

Фіксація порушення мною ПДР була зроблена ________________________ на відстані, яка не дозволяє чітко визначити місцезнаходження автомобілю у конкретний проміжок часу і свідків з його сторони, які були на місці скоєння адміністративного правопорушення немає. Зафіксувати дане правопорушення є можливим лише за умови знаходження на лінії перехрестя – тобто, інспектор мав бачити не лише де знаходився мій транспортний засіб, а й момент переключення світлофору. Жодний з цих фактів не можливо встановити з місця, де знаходився інспектор. Він фізично не міг бачити колір світлофору, на який я перетнув лінію перехрестя. Таким чином викладена __________________ інформація в Протоколі та Постанові є виключно його суб’єктивною позицією та не може вважатись належним доказом вчинення мною адміністративного правопорушення.

В свою чергу повідомляю, що лінію перехрестя мій транспортний засіб перетнув на дозволяючий сигнал світлофору, що можуть підтвердити свідки, зазначені вище.

Також Статтею 62 Конституції України встановлено, що будь-які сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.

 

Приймаючи до уваги положення ст.ст. 222, 255 КУАП України, яким визначено обмежений перелік осіб, які мають право складати Протокол та виносити Постанову, приймаючи до уваги відсутність в мене будь-якої інформації щодо того, чи дійсно _______________________ є посадовою особою органів ДАІ та чи має він право складати Протокол та виносити Постанову, звертаю увагу суду на необхідність подання _________________________ відповідних документів та підтвердження того, що ______________________ є інспектором ДПС, має спеціальне звання, чи був на службовому чергуванні у м. Житомир, по вул. Київській 16, близько 10 години 50 хвилин ____________ року.

 

В силу положень ч. 4 ст. 288 КУАП особа, яка оскаржила постанову по справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

 

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 1, 3, 18, 19, 105, 106, 107 Кодексу адміністративного судочинства України,

ПРОШУ:

  1. Визнати протиправними дії інспектора ДПС ВО ВДАІ м. Житомира старшого лейтенанта ___________________, щодо складання ним Протоколу про адміністративне правопорушення серія ___ № ___________ від _______________ р. та щодо винесення ним Постанови по справі про адміністративне правопорушення _____ № __________ від ________ р., складені відносно _______________________________.
  2. Скасувати постанову по справі про адміністративне правопорушення _____ № __________ від _____________ р., якою ___________________________ було притягнено до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 122 КУАП.

 

 

Додатки:

  1. Завірена позивачем копія Протоколу про адміністративне правопорушення серія ____ № __________ від ___________ р.
  2. Завірена позивачем копія Постанови про адміністративне правопорушення серія ____ № __________ від ___________ р.
  3. Копія цієї позовної заяви та доданих до неї документів для Відповідача.

 

 

____________ р.                               ______________

 

Скачать Адміністративний позов про визнання протиправними дій та скасування постанови по справі про адмінправопорушення (проїзд перехрестя на заборонний сигнал світлофору)
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (9)     Загружен: 857     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения

Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения, плательщиков единого налога, Фоп. Первичная документация, кадровый учет, регистрация налоговых накладных в ернн, подготовка и сдача отчетности
‎0686725351
Наталья Григорьевна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>