Toyota Celica (3000 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Договір про надання послуг (абонентське обслуговування)

Договір про надання послуг (абонентське обслуговування)

раздел Послуги / Услуги
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (2)     Загружен: 620     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Договір про надання послуг (абонентське обслуговування) Договор о предоставлении услуг (абонентское обслуживание)
Скачать Договір про надання послуг (абонентське обслуговування) бесплатно

 

ДОГОВІР

про надання послуг (абонентське обслуговування)

 

м.______________

______________р.

 

_______________________________, в подальшому «Сторона-1», який має статус платника податку на загальних умовах, передбачених Законом України "Про оподаткування прибутку підприємств", в особі директора _______________________, що діє на підставі Сатуту з одного боку,  та

_________________________________, в подальшому «Сторона-2», який має статус платника єдиного податку, що діє на підставі свідоцтва про реєстрацію від ________р. № __________________, з іншого боку, уклали даний договір про наступне:

 

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1.  За цим договором “Сторона-1” зобов`язується надавати послуги – абонентське обслуговування - „Стороні-2” на умовах, в строки та в об’ємі, передбаченими даним договором.

1.2. “Сторона-2” зобов`язується прийняти та оплатити надані послуги.

 

2. ПРАВА ТА ОБОВЯЗКИ СТОРІН.

2.1. Сторона-1 зобов’язується:

2.1.1. Для тимчасового та періодичного розміщення керівного органу Сторони-2 надавати приміщення за адресою: ______________________________.

2.1.2. З понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 та в інші робочі дні, які встановлені відповідними рішеннями органів державної влади, приймати кореспонденцію, телефакси, телефонограми, електрону пошту, проводити Ії реєстрацію, зберігання та повідомляти про це керівника Сторони-2, або уповноважену ним особу.

2.1.3. Для підтримки поточної діяльності Сторони-2 надавати його керівному органу послуги секретаря за телефонами – ______________________________________.

2.1.4. Надавати інші послуги (юридичний супровід переговорів, послуги перекладача, комп’ютерний набір та розмноження документів, користування періодичними виданнями та бібліотекою Сторони-1).

2.1.5. Нести відповідальність за місцезнаходження Сторони-2.

2.2. Сторона-2 зобов’язується:

2.2.1. Надати дані про засновників та керівний орган Сторони-2, в тому числі керівника Сторони-2, вказати поштову адресу (інше фактичне місцезнаходження) та телефони іншого фактичного місцезнаходження Сторони-2 та у 5-денний термін письмово інформувати Сторону-1 про зміни у складі учасників, керівного органу, в тому числі керівника підприємства та про зміну іншого фактичного місцезнаходження.

2.2.2. Своєчасно відряджати свого представника для одержання інформації та кореспонденції.

2.2.3. Погоджувати графік проведення зборів керівного органу, інших засідань та нарад у приміщенні Сторони-1, дотримуватись правил внутрішнього розпорядку Сторони-1.

2.2.4. Не допускати дії, що можуть порушити нормальний режим роботи Сторони-1.

2.2.5. При користуванні приміщенням забезпечити виконання санітарних, протипожежних правил та норм.

2.2.6. Своєчасно та в повному обсязі оплачувати надання послуг за даним договором.

2.2.7. Не використовувати приміщення Сторони-1 при проведенні тендерів, реєстрації автотранспорту.

2.3. Сторона-1 має право:

2.3.1. Ініціювати дострокове припинення дії цього договору у разі не виконання його умов Стороною-2.

2.4. Сторона-2  має право:

2.4.1. Тимчасового спільного користування частиною приміщення Сторони-1 згідно та на умовах цього договору.

2.4.2.   Користуватися за попередньо-погодженим графіком приміщенням для проведення переговорів керівного органу Сторони-2, зустрічей з партнерами та у випадках проведення перевірки Сторони-2 контролюючими органами.

2.4.3.  Зазначати адресу, вказану в п. 2.1.1 даного договору, як адресу місцезнаходження керівного органу, одночасно з поштовою адресою в офіційному листування, вказувати у звітах, договорах, контрактах та в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

 

3. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ.

3.1. За надання послуг, передбачених даним договором, Сторона-2 щомісячно до 15 числа поточного місяця, в якому здійснюється надання послуг на протязі дій цього договору сплачує Стороні-1 ______(__________________________________) гривень, в тому числі ПДВ.

3.2. За надання послуг, передбачених п. 2.1.4 даного договору, Сторона-2 проводить оплату на підставі виставлених рахунків-фактур, протягом 10 днів, з дня виписки рахунків-фактур, але не пізніше останнього робочого дня поточного місяця.

 

4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН.

4.1. Матеріальна відповідальність за порушення умов даного договору стосується "Замовника" та "Підрядника", які допустили невиконання договірних обов`яків. Матеріальна відповідальність передбачає виплати за вимогою потерпілої сторони штрафа, неустойки, а також покриття збитків, які не були покриті неустойкою.

4.2. У випадку немотивованої відмови від виконання зобов'язань за даним договором, сторона, що відмовилась, сплачує іншій стороні за договором штраф в розмірі ____(____________) гривень.

4.3. Сторона-1 не несе відповідальності у випадках одержання та/або неодержання на адресу Сторони-2 інформації (документів) фінансового. Господарського характеру, а також одержання та зберігання інформації (документів), що можуть спричинити майнові, особисті, немайнові та грошові збитки, арешт майна, реалізацію заставленого майна, стягнення неустойки, пред’явлення претензій та позовів, упущену вигоду та т.п. до Сторони-2.

4.4. Будь-які спори та розбіжності, що виникають за цим договором, сторони вирішують шляхом переговорів. В інших випадках – спір передається на розгляд господарським судом у відповідності до чинного законодавства. 

 

5. ІНШІ УМОВИ.

5.1. Даний договір діє з моменту його підписання сторонами та до ___________р.

5.2. Даний договір може бути змінено або доповнено шляхом підписання сторонами додаткових угод.

5.3. Даний договір може бути достроково розірваний на підставах, передбачених діючим законодавством України, а також на підставах, передбачених даним договором.

5.4. Даний договір викладено українською мовою в двох екземплярах, по одному для кожної сторони, які мають однакову юридичну силу.

5.5. При припиненні дії даного договору, поштова кореспонденція на адресу Сторони-2 Стороною-1 не приймається.

 

6. РЕКВІЗИТИ СТОРІН.

 

Скачать Договір про надання послуг (абонентське обслуговування)
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (2)     Загружен: 620     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Типовые документы

Спасибо за базу типовых документов, уже не первый раз пользуюсь. Так держать! Буду помогать, чем могу!
599-41-66
Alex

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>