Jaguar S-type (1700 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Лист-повідомлення до Банку про припинення дії договору про банківський строковий вклад (відмова від автоматичної пролонгації)

Лист-повідомлення до Банку про припинення дії договору про банківський строковий вклад (відмова від автоматичної пролонгації)

раздел Листи / Письма
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 867     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Лист-повідомлення до Банку про припинення дії договору про банківський строковий вклад (відмова від автоматичної пролонгації) Письмо-уведомление в Банк о прекращении действия договора о банковском срочном вкладе (отказ от автоматической пролонгации)
Скачать Лист-повідомлення до Банку про припинення дії договору про банківський строковий вклад (відмова від автоматичної пролонгації) бесплатно

 

НАЧАЛЬНИКУ ВІДДІЛЕННЯ № _________

філії АКБ «______________________»

________________________________

________________________________

 

Заявник: ________________________________

________________________________

________________________________

 

 

            ____________ року між АКБ «______________» (надалі – Банк) в особі начальника відділення № ______ АКБ «______________» ________________________ та мною було укладено договір № ___ про банківський строковий вклад (депозит) в іноземній валюті (далі – Договір). У відповідності до Договору Банк прийняв на депозитний рахунок грошові кошти в доларах США у сумі 16530 (шістнадцять тисяч п’ятсот тридцять USD00 центів), що підтверджується додатками до Договору, на строк з __________ року по __________ року. Згідно пункту ____ Договору за час користування коштами Вкладу, протягом строку, зазначеного п. 1.1. цього Договору, Банк нараховує і виплачує Клієнту проценти за ставкою ______ % річних.

              Пунктом ________ Договору передбачено, що Договір припиняє свою дію у випадках, передбачених в п.п. ___________. Згідно п. 2.8. Договору після закінчення строку, визначеного п. ___ цього Договору, кошти з депозитного рахунку повертаються Клієнту за його вимогою, а дія цього Договору припиняється.

            Враховуючи викладене, керуючись положеннями Договору (п.п. __________________) прошу в день закінчення дії Договору № ________ про банківський строковий вклад (депозит) в іноземній валюті від __________ року, а саме, __________ року повернути мені готівкою всю суму вкладу – 16530,00 доларів США (шістнадцять тисяч п’ятсот тридцять USD00 центів), а також нараховані проценти.

            Враховуючи положення п.п. ____ та ____ Договору, даним листом підтверджую своє бажання припинити дію договору № ____________ в момент закінчення строку Вкладу, передбаченого п. ____ Договору, та вимагаю повернення готівкою внесених коштів та процентів.

 

 

________________ р.                                                _________________ / ______________/

Скачать Лист-повідомлення до Банку про припинення дії договору про банківський строковий вклад (відмова від автоматичної пролонгації)
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 867     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Типовые документы

Спасибо за базу типовых документов, уже не первый раз пользуюсь. Так держать! Буду помогать, чем могу!
599-41-66
Alex

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>