Nissan Note (1700 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Відповідь на ухвалу по справі про визнання протиправними дій та скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення

Відповідь на ухвалу по справі про визнання протиправними дій та скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення

раздел Інше / Другое
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 527     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Відповідь на ухвалу по справі про визнання протиправними дій та скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення Ответ на постановление по делу о признании противоправными действий и отмене постановления по делу об административном правонарушении
Скачать Відповідь на ухвалу по справі про визнання протиправними дій та скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення бесплатно

 

 

 

 

 

ПОЗИВАЧ:

 

 

 

 

ВІДПОВІДАЧ:

ДО ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 42-А

044-235-32-78

 

______________________________________________

______________________________________________

Адреса для листування:________________________

Засоби зв’язку:тел. _____________________________

Email: _____________________________

 

ВДАІ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ при

УДАІ ДУ МВС УКРАЇНИ в Київській обл.

(в особі інспектора ДПС ст.серж. міліції ____________________)

07400, м. Бровари, вул. Енгельса, 1б

Засоби зв’язку:тел. 04494-6-49-94

Email: невідома

 

Справа №____________

Суддя _______________

 

На вашу ухвалу по справі № ___________ від ____________ року можу повідомити наступне:

Дійсно, _______________ року я на автомобілі Хонда Сівік державний номер - ____________, що належить _________________________ рухався по м. Бровари. Швидкість руху авто була в рамках дозволеного. Близько 15:55 десь в районі вул. Київська, 72 мене було зупинено особою в формі працівника ДАІ, який наказав передати йому посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та слідувати за ним до патрульної машини, яка стояла неподалік. На мої прохання надати пояснення про причину зупинки було пояснено, що мною було порушено ПДР, а саме перевищення швидкості руху. Мої пояснення, що швидкість авто не перевищувала дозволеної швидкості (що підтверджувалося не тільки спідометром автомобіля, а ще і даними GPS- пристрою та показаннями пасажира – ______________________), а також, що попереду рухався інший автомобіль (що був ближчий до приладу контролю швидкості), а поруч зі мною рухався мікроавтобус Ніссан (який за розмірами набагато крупніший ТС, на якому рухався я), були залишені без уваги.

Прилад контролю швидкості «Беркут» у щільному потоці виділити одну машину не може – не має гарантії, що посланий його випромінювачем сигнал відіб’ється саме від бажаного автомобіля. Антена приладу в першу чергу прийме сигнал, відбитий найбільш крупним або найбільш близьким транспортним засобом (дана інформація взята з Журналу Автоцентр № 41 від 05.10.2009р. стор. 33). 

Більш того, працівники ДАІ вже неодноразово зупиняли мене за нібито перевищення швидкості, хоча рухався я при цьому в межах, дозволених ПДР та ще і був попереджений про патруль ДАІ. Але показники приладів чомусь завжди показували десь 82-84 км/год.

В патрульній машині особа в формі працівника ДАІ почала заповнювати протокол серія _____ № ___________ про адміністративне правопорушення (далі – Протокол) щодо мене. На час складання протоколу, мені дозволили «погуляти», або почекати у власному авто.

Через деякий час ___________________ протягнув мені заповнений Протокол, зі змісту якого я дізнався, що ніби то перевищив швидкість на 23 км/год, що було зафіксовано приладом контролю швидкості «Беркут». Свою позицію щодо відсутності в моїх діях ознак адміністративного правопорушення я виклав в тексті Протоколу. Також мені було вручено Постанову ___ № _______ по справі про адміністративне правопорушення. На прохання надати мені копії документів, де хоча б щось можна розібрати, _____________ зазначив, що «така в нього копірка» і він нічого не може з цим поробити. НАДАТИ КОПІЇ документів кращої якості не маю можливості через те, що оригінали документів заповнені працівником ДАІ за допомогою «копірки» і в самих оригіналах дуже важко розібрати зазначені дані. Оригінали будуть надані на судовому засіданні.

Після того, як мені були повернуті документи та вручені копії Постанови та Протоколу, я вирушив далі.

Ще раз наголошую, що вказані в Протоколі та Постанові факти не відповідають дійсності, швидкість руху мого транспортного засобу не перевищувала 77 км/год (що може підтвердити _________________, який мешкає в м. Київ, вул. _______________________________. тел. ________), що в свою чергу не є адміністративним правопорушенням. Фіксація швидкості здійснювалась за допомогою приладу без фотофіксації. Тобто, показання приладу «Беркут» можуть належати будь-якому транспортному засобу з тих, що рухались поруч зі мною або взагалі попереду. Зважаючи на викладене, вважаю що Постанова підлягає скасуванню.

Відповідно до положень ч. 2 ст. 71 КАСУ, обов’язок доведення правомірності Постанови покладено на суб’єкта владних повноважень – ________________________, якого я буду просити суд викликати в обов’язковому порядку.

В силу положень ч.ч. 1 та 2 ст. 70 КАСУ належними є докази, які місять інформацію щодо предмету доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмету доказування, а сторони мають право обґрунтовувати належність конкретного доказу для підтвердження їхніх вимог або заперечень.

Так як факт фіксації порушення мною ПДР був ніби то зафіксований технічним приладом «Беркут» (№ VV0801086), перевищення мною швидкості може бути підтверджено виключно цим приладом із показаннями швидкості саме мого транспортного засобу на момент фіксації, вказаного в Постанові та Протоколі. Викладена ___________________ інформація в Протоколі та Постанові є виключно його суб’єктивною позицією та не може вважатись належним доказом вчинення мною адміністративного правопорушення.

 

Приймаючи до уваги положення ст.ст. 222, 255 КУАП України, яким визначено обмежений перелік осіб, які мають право складати Протокол та виносити Постанову, приймаючи до уваги відсутність в мене будь-якої інформації щодо того, чи дійсно _______________________ є посадовою особою органів ДАІ та чи має він право складати Протокол та виносити Постанову, звертаю увагу суду на необхідність подання _________________ відповідних документів та підтвердження того, що ______________ є інспектором ДПС, має спеціальне звання, чи був на службовому чергуванні на вул. Київській в м. Бровари близько 15 годин 50 хвилин ____________ року.

 

В силу положень ч. 4 ст. 288 КУАП особа, яка оскаржила постанову по справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

 

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 1, 3, 18, 19, 105, 106, 107 Кодексу адміністративного судочинства України,

ПРОШУ:

  1. Визнати протиправними дії інспектора ДПС ВДАІ Броварського району при УДАІ ДУ МВС України в Київській області ст. сержанта міліції _________________________ щодо складання ним протоколу про адміністративне правопорушення серія ___ № _________ від __________р. та щодо винесення ним постанови по справі про адміністративне правопорушення ___ № __________ від ____________р., складені відносно _________________________.
  2. Скасувати постанову по справі про адміністративне правопорушення ____ № __________ від ____________р., якою ____________________________ було притягнено до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 122 КУАП.

 

Додатки:

  1. Завірена позивачем копія протоколу про адміністративне правопорушення серія ____ № ___________ від __________р.
  2. Завірена позивачем копія постанови по справі про адміністративне правопорушення ____ № ___________ від ___________р.

 

 

 

____________р.                               ______________

 

 

Скачать Відповідь на ухвалу по справі про визнання протиправними дій та скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 0 (0)     Загружен: 527     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Пиротехника для вашего праздника

Отличная пиротехника: салютные установки, ракеты, римские свечи, вулканы, фонтаны на любое праздничное событие на www.salutes.com.ua
044-599-41-66, 097-963-64-63
Александр

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>