Honda CRV (3000 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Договір на технічне обслуговування та ремонт техніки

Договір на технічне обслуговування та ремонт техніки

раздел Послуги / Услуги
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 1205     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Договір на технічне обслуговування та ремонт техніки Договор на техническое обслуживание и ремонт техники
Скачать Договір на технічне обслуговування та ремонт техніки бесплатно

 

 

ДОГОВІР
НА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ ТЕХНІКИ

 

м. ______________

______________ р.

 

_______________________, (надалі іменується "Замовник") в особі ____________________________, що діє на підставі __________________, з одного боку, та

_______________________, (надалі іменується "Виконавець") в особі ___________________________, що діє на підставі ________________, з другого боку, уклали цей Договір на технічне обслуговування та ремонт техніки (надалі іменується "Договір") про таке.

 

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Замовник доручає, а Виконавець бере на себе зобов'язання із виконання технічного обслуговування та ремонту техніки відповідно до списку, що додається до Договору, із зазначенням у ньому номерів, типів та моделей машин (технічних засобів), місця їх знаходження.

1.2. До обслуговування приймаються машини та технічні засоби, що знаходяться в експлуатації у справному стані. Технічний стан машин та технічних засобів визначається представниками Виконавця у присутності представника Замовника.

1.3. Замовник зобов'язаний виконувати всі вказівки механіка Виконавця з правильної експлуатації та збереження машин та допускати до роботи на них лише працівників, які пройшли спеціальний курс навчання. Персонал Замовника, що експлуатує машини, зобов'язаний також виконувати правила експлуатації, запропоновані заводом-виготовлювачем. У випадку порушення даного пункту Договору Виконавець не несе відповідальності за роботу машин та технічних засобів.

 

2. ПОРЯДОК ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І РЕМОНТУ ТЕХНІКИ

2.1. Технічне обслуговування і дрібний ремонт здійснюються на місці у Замовника та включають в себе

___________________________________________________________________________________________.

2.2. Середній та капітальний ремонт машин та технічних засобів здійснюється на підприємстві Виконавця.

2.3. Замовник зобов'язаний виділити для зв'язку з виконавцем і для оформлення необхідної документації відповідальну особу за місцем знаходження машин і технічних засобів, що обслуговуються.

2.4. Замовник має право викликати механіка Виконавця в усіх випадках зупинки машин (технічних засобів) через несправність. Механік Виконавця зобов'язаний з'явитися до Замовника не пізніше ______________ годин з моменту виклику.

2.5. При зміні кількості включених до списку на технічне обслуговування та ремонт машин (технічних засобів) у бік збільшення або зменшення Замовник зобов'язаний негайно повідомити про це Виконавця для внесення відповідних змін до Договору. Обслуговування та ремонт машин (технічних засобів), знову включених до списку, здійснюється на умовах цього Договору. 2.6. Механік Виконавця при кожному відвіданні Замовника передає його представнику спеціальну картку, в якій останній проставляє дату відвідання, час прибуття та відбуття і завіряє зазначені дані своїм підписом.

2.7. У випадку постійної присутності механіка Виконавця у місці знаходження машин (технічних засобів), що обслуговуються, він підпорядковується правилам трудового розпорядку, що діють на підприємстві Замовника.

2.8. Виконавець гарантує безперебійну роботу машин (технічних засобів), що обслуговуються, і несе відповідальність за порушення нормальної їх роботи лише в тому випадку, якщо Замовником виконується п. 1.3 цього Договору.

 

3. ВАРТІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

3.1. Замовник оплачує Виконавцю за технічне обслуговування та ремонт машин і технічних засобів ______________________________________________-________________________.

3.2. Оплата за технічне обслуговування та ремонт машин (технічних засобів), не включених до списку, що додається до Договору, обумовлюється додатковими угодами до цього Договору.

3.3. У випадку порушення Замовником строків платежу, Виконавець має право призупинити технічне обслуговування машин та технічних засобів до сплати заборгованості.

 

4. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ ТА ІНШІ УМОВИ

4.1. Цей Договір набуває чинності з моменту його підписання і діє до ______________ р. 

4.2. Після підписання цього Договору всі попередні переговори за ним, листування, попередні угоди та протоколи про наміри з питань, що так чи інакше стосуються цього Договору, втрачають юридичну силу.

4.3. Зміни в цей Договір можуть бути внесені за взаємною згодою Сторін, що оформляється додатковою угодою до цього Договору.

4.4. Зміни та доповнення, додаткові угоди та додатки до цього Договору є його невід'ємною частиною і мають юридичну силу у разі, якщо вони викладені у письмовій формі та підписані уповноваженими на те представниками Сторін.

4.5. Цей Договір може бути розірваний до закінчення строку, визначеного у п. 4.1 цього Договору за умови попереднього попередження однієї із Сторін за _____________________________ місяців.

4.6. Усі правовідносини, що виникають у зв'язку з виконанням умов цього Договору і не врегульовані ним, регламентуються нормами чинного в Україні законодавства.

4.7. Цей Договір складений українською мовою, на ____ сторінках у _______ примірниках, кожний з яких має однакову юридичну силу.

 

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ І РЕКВІЗИТИ СТОРІН


Теги документа: договір ремонт обслуговування технічний техніка

Скачать Договір на технічне обслуговування та ремонт техніки
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (1)     Загружен: 1205     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения

Полное ведение предприятия на общей системе налогообложения, плательщиков единого налога, Фоп. Первичная документация, кадровый учет, регистрация налоговых накладных в ернн, подготовка и сдача отчетности
‎0686725351
Наталья Григорьевна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>