Honda CRV (3000 грн)
www.caddy.com.ua

 
Погода в Киеве
Погода в Киеве
 
Голосование и опросы
Нравится ли вам дизайн нашего сайта
 
 
Типовые документы, Документ: Договір на технічне обслуговування та ремонт техніки

Договір на технічне обслуговування та ремонт техніки

раздел Послуги / Услуги
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (2)     Загружен: 1211     Обсудить на форуме
Страна: Украина
Связанные документы:

Договір на технічне обслуговування та ремонт техніки Договор на техническое обслуживание и ремонт техники
Скачать Договір на технічне обслуговування та ремонт техніки бесплатно

 

 

ДОГОВІР

на технічне обслуговування та ремонт техніки

 

м. ______________

______________ р.

 

ЗАМОВНИК: _________________________________, в особі ___________________________________, що діє на підставі __________________________,  з одного боку, і

ВИКОНАВЕЦЬ: ______________________________, в особі ____________________________________, що діє на підставі _________________________,  з іншого боку,уклали Даний Договір про наступне:

 

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. ЗАМОВНИК доручає‚ а ВИКОНАВЕЦЬ бере на себе технічне обслуговування та ремонт техніки відповідно до списку‚ що додається до договору‚ із зазначенням у ньому номерів‚ типів та моделей машин (технічних засобів)‚ місця їх розташування.

1.2. До обслуговування приймаються машини та технічні засоби‚ що знаходяться в експлуатації у справному стані. Технічний стан машин та технічних засобів визначається представниками ВИКОНАВЦЯ у присутності представника ЗАМОВНИКА.

1.3. ЗАМОВНИК зобов’язаний виконувати всі вказівки механіка ВИКОНАВЦЯ з правильної експлуатації та збереження машин і допускати до роботи на них лише працівників‚ які пройшли спеціальний курс навчання. Персонал ЗАМОВНИКА‚ що експлуатує машини‚ зобов’язаний також виконувати правила експлуатації‚ запропоновані заводом-виготовлювачем. У випадку пору­шення даного пункту Даного Договору ВИКОНАВЕЦЬ не несе відповідальності за роботу машин та технічних засобів.

 

2. ПОРЯДОК ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І РЕМОНТУ ТЕХНІКИ

2.1. Технічне обслуговування та дрібний ремонт здійснюються на місці в ЗАМОВНИКА та вбирають у себе_________________________________________________________________________ ____________________________________________________________________________________.

(зазначити перелік робіт з технічного обслуговування та дрібного ремонту)

2.2. Середній та капітальний ремонт машин і технічних засобів здійснюється на під­приємстві ВИКОНАВЦЯ.

Примітка: договором може бути передбачено‚ що здійснення середнього та капітального ремонту ВИКОНАВЕЦЬ на себе не бере.

2.3. ЗАМОВНИК зобов’язаний виділити для зв’язку з ВИКОНАВЦЕМ і для оформлення необхідної документації відповідальну особу за місцем розташування машин і технічних засобів‚ що обслуговуються.

2.4. ЗАМОВНИК має право викликати механіка ВИКОНАВЦЯ в усіх випадках зупинки машин (технічних засобів) через несправність. Механік ВИКОНАВЦЯ зобов’язаний з’явитися до ЗАМОВНИКА не пізніше __________ годин з моменту виклику.

2.5. При зміні кількості включених до списку на технічне обслуговування та ремонт машин (технічних засобів) у бік збільшення або зменшення ЗАМОВНИК зобов’язаний негайно повідомити про це ВИКОНАВЦЯ для внесення відповідних змін до договору. Обслуговування та ремонт машин (технічних засобів)‚ наново включених до списку‚ здійснюється на умовах Даного Договору.

2.6. Механік ВИКОНАВЦЯ при кожному відвіданні ЗАМОВНИКА передає його представникові спеціальну картку‚ в якій останній проставляє дату відвідання‚ час прибуття та відбуття і завіряє зазначені дані своїм підписом.

2.7. У випадку постійної присутності механіка ВИКОНАВЦЯ у місці розташування машин (технічних засобів)‚ що обслуговуються‚ він підкоряється правилам трудового розпорядку‚ що діють на підприємстві ЗАМОВНИКА.

2.8. ВИКОНАВЕЦЬ гарантує безперебійну роботу машин (технічних засобів)‚ що об­слуговуються‚ і несе відповідальність за порушення нормальної їх роботи лише в тому випадку‚ якщо ЗАМОВНИКОМ виконується пункт 1.3 Даного Договору.

 

3. ВАРТІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ‚ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

3.1. ЗАМОВНИК сплачує ВИКОНАВЦЮ за технічне обслуговування та ремонт машин і технічних засобів ____________________________________________________________________________________________

(зазначається порядок‚ терміни‚ розмір оплати

___________________________________________________________________________________________.

за технічне обслуговування та ремонт)

3.2. Оплата за технічне обслуговування та ремонт машин (технічних засобів)‚ не включених до списку‚ що додається до Договору‚ обумовлюється додатковими угодами.

3.3. У випадку порушення ЗАМОВНИКОМ термінів платежу ВИКОНАВЕЦЬ має право призупинити технічне обслуговування машин і технічних засобів до сплати заборгованості.

 

4. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

4.1. Даний Договір укладений на термін від "____"_____________ р. до "___"  ______________ р.

4.2. Договір може бути розірваний до закінчення терміну з попередженням однієї із сторін за ____________ місяців.

 

ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ, БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ І ПІДПИСИ СТОРІН


Теги документа: договір ремонт обслуговування технічний

Скачать Договір на технічне обслуговування та ремонт техніки
Оцените документ:    Оценить    Рейтинг: 5 (2)     Загружен: 1211     Обсудить на форуме
Если у вас есть уникальный документ, которого возможно нет в нашей базе, поделитесь им с другими пользователями нашего ресурса.
Давайте вместе сделаем данный раздел полезнее и качественнее. Нам нужна ваша помощь!

Добавить типовой (шаблонный) документ
Ваше имя
Email
Файл
Комментарий
Мы обязательно удалим всю конфиденциальную и личную информацию из документа, но надежнее будет, если вы это сделаете сами.

 
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Пробки на Яндекс.Картах
Статистические данные
 
Объявления
спасибо

молодцы, есть много хороших документов
хочу сказать спасибо
Светлана Александровна

Добавить объявление
 
 
Последние новости
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова у зв’язку з його загибеллю
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
У Верховній Раді України відбувся інформаційний захід, присвячений Міжнародному дню демократії
"Ну, надо снять меня уже с экранов, я сам себе уже надоел" В. Путин,...
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон
Президент у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США 
20 вересня цього року у Верховній Раді України відбудеться Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (ПКА)
Нам потрібен міжнародний механізм відповідальності для захисту прав внутрішньо переміщених осіб - Президент під час Засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН
У Верховній Раді відбулося засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ
Питання забезпечення дотримання громадянських і політичних прав обговорено під час «круглого столу» за ініціативи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітету у закордонних справах
Україна та Катар зацікавлені у поглибленні економічноі співпраці
Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну
Голова Парламенту України Андрій Парубій: Верховна Рада планує ухвалити звернення до Європейського Союзу та міжнародних організацій з проханням не визнавати вибори до Держдуми Росії
Голова Парламенту України Андрій Парубій запропонував головам комітетів скласти план розгляду їхніх блоків питань на нараді у наступний четвер
Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій
Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія (відео)
Все новости >>>